Alıcı i5 6600k, DDR4 RAM, M-ITX anakart

warlok

Hectopat
Daha fazla  
İstanbul içi elden olmak üzere i5 6600k işlemci, DDR4 2400 MHz ve üzeri 8-16 GB RAM, Z170 yonga setine sahip Micro ITX anakart almak istiyorum. Ürünlerin hepsi sorunsuz olmalıdır. İşlemci için üst limitim 750 TL durumuna göre fiyatı konuşuruz. Anakart ve RAM'ler için ise modeline göre fiyatı konuşuruz. Bana 0538 320 77 25 üzerinden yada [email protected] üzerinden ulaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ramler için bir arkadaş ile anlaşıldı şuan için işlemci ve anakart arayışım ise hala sürüyor. Aynı zamanda 120mm radyatöre sahip sıvı soğutmalar ilede ilgilenebilirim.

Elimde İ5 6600K ve Gigabyte Z170X Gaming 3 var. Sizin için bu iki parça uygun mudur ?

Elimde İ5 6600K ve Gigabyte Z170X Gaming 3 var. Sizin için bu iki parça uygun mudur ?

Merhabalar mitx anakart lazım ancak işlemci uygundur. Çıkış yeri neresi işlemcinin ? Aldığınız tarih ve düşündüğünüz fiyat ne acaba birde ?

Vatan faturalı, faturanın fotosu var sadece. Fatura önemli değil seri numarasından çıkarıyorlar garantisini. Fatura olmadığı için alındığı tarihi bilmiyorum ama öğrenebilirim vatan bilgisayardan. Büyük ihtimalle 1 Yıllık ürün olması lazım.

Geçmişe dönük fatura alabiliyorsunuz vatandan o çok sorun olmuyor. Fiyat ne düşünüyorsunuz ve hangi şehirdesiniz acaba ?

Biliyorum vatandan fatura isteyeceğim. Diyarbakır da oturuyorum, fiyat olarak da 800 TL düşünüyorum.

Bilmiyorsaniz eger sinerji ebrar bilgisayardan 850-860 tl civarina sifir ürün alınabiliyor teşekkürler iyi satışlar size.

Yeni konular

Geri
Yukarı