i5-7200U laptop Forza Horizon 4 oynatır mı?

QUUENYZ

Hectopat
Daha fazla  

Elimde bu bilgisayardan var. Forza Horizon 4 oynayabilir miyim bunu merak ediyorum. Lütfen oyunu daha önce oynamış birileri yorum yapsın. Çünkü oyun bazen tahminlerden daha yüksek veya daha alçak FPS verebiliyor.

Oynayamazsın. Yani açar fakat çok akıcı deneyim olmaz diye düşünüyorum kendim düşük orta karışık ayarlar 720p 35-60 arası alıyorum, bazı yerlerde düşüyor bu yüzden ben olsam denerdim.
İçinde GT930MX bulunuyormuş yorum yazmadan önce söyleyeyim insanlara sonra HD Graphics var sanmasınlar :D

Elimde bu bilgisayardan var. Forza Horizon 4 oynayabilir miyim bunu merak ediyorum. Lütfen oyunu daha önce oynamış birileri yorum yapsın. Çünkü oyun bazen tahminlerden daha yüksek veya daha alçak FPS verebiliyor.

.

Düşük ayarlarda oynarsınız diye düşünüyorum. Minimum sistem gereksinimlerine göre karşılaştırma yaparsak düşük ayarlarda 720P'de 30 FPS'nin üzerinde alacağını tahmin ediyorum. Bence 60 FPS'nin altı oynanabilir seviyenin altı çoğu oyunda ama siz takmam diyorsanız deneyin.

Düşük ayarlarda oynarsınız diye düşünüyorum. Minimum sistem gereksinimlerine göre karşılaştırma yaparsak düşük ayarlarda 720P'de 30 FPS'nin üzerinde alacağını tahmin ediyorum. Bence 60 FPS'nin altı oynanabilir seviyenin altı çoğu oyunda ama siz takmam diyorsanız deneyin.

Oynar fakat çok takılır hocam bende 60sabit olan yerler çok az bu arada benim 35-60 dememdeki sebep dikey eşitleme açık yani V-Sync gibi FPS sabitliyor, şimdi aklıma geldi demek ki öyleyse 60 altında oynarsınız.

Geri
Yukarı