i5 7200U- R5 M430 performansı nasıldır?

KERİMALİ43

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamın aleyküm daha bugün yeni laptop aldım. Lenovo V310 modeli.
Sistem özellikleri;
  • Intel i5 7200u 2.50 GHz
  • 8GB RAM
  • 2GB ekran kartı Radeon R5 M430
  • 1 TB HDD
Yaklaşık 2900 TL'ye aldım. Oyun performansı nedir? GTA 5, Far Cry Primal gibi oyunları kaldırır mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Seni üzmek istemem ama parasına değmez daha güzelleri alınabilirdi aynısı internette 2.270 çok para vermişsin ama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Far Cry Primali'de oynarsın

Son düzenleme:
Almadan önce sorsanız daha iyi olurdu. Monster başlangıç fiyatındakilerden birini alsanız 300 TL daha koyup oyunları daha rahat oynardınız. Hayırlı olsun demek düşer. Çok bişey beklememeniz lazım. Yalnız niye o kadar para verdiniz ki gerçekten fazla.

Almadan önce sorsanız daha iyi olurdu. Monster başlangıç fiyatındakilerden birini alsanız 300 TL daha koyup oyunları daha rahat oynardınız. Hayırlı olsun demek düşer. Çok bişey beklememeniz lazım. Yalnız niye o kadar para verdiniz ki gerçekten fazla.
Taksitle aldığım için peşin olsaydı monster alcaktim ama taksitle aldım

Monster'da taksit var diye biliyorum. Umarım sorunsuz kullanırsınız.
Evet bugün far cry primal kurdum sabah oynarken bişey yoktu orta ayarlarda 25 fps alıyordum Bilgisayar Windows 10 güncelleme gelmişti güncelle dim sonra oyuna girince kasmaya başladı 12 fps düştü sorun nedir sence Windows yuzundenmi yoksa başkami

Evet bugün far cry primal kurdum sabah oynarken bişey yoktu orta ayarlarda 25 fps alıyordum Bilgisayar Windows 10 güncelleme gelmişti güncelle dim sonra oyuna girince kasmaya başladı 12 fps düştü sorun nedir sence Windows yuzundenmi yoksa başkami
Olabilir. Windows halen güncellemelerle oturmuş değil bence. Bir yeri yaparken bir yeri gidiyor. Tabi performans düşmesinin tek nedeni bu olmayabilir. Belki sisteminiz de belirli süre sonra düşüş yaşatabilir. Başka oyunlarda da test edip, halen aynı sorunları yaşarsanız yeni konu açıp sorun. Burda konu dağılır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı