i5 7400 GTX 1050 Ti GTA 5 40 FPS

İsmail Bayrak

Decapat
Arkadaşlar sistemim bu fakat bilgisayarımda %100 disk sorunum var. Bilmiyorum onla mı alakalı, oyunlarda yeterli performansı alabildiğimi düşünmüyorum. GTA 5 normal ayarlarda bile 40 FPS'lere düşüş yaşıyorum ve uzun süredir böyle (ekstra: Görev yöneticisini actıgımda CPU%100 diyor ama saniyesinde düşüyor. Bug sanırım o, dediğim gibi ne yapabilirim? Diskten dolayı mıdır? Şimdiden teşekkürler.

xs.png

sx.png

Arkadaşlar sistemim bu fakat bilgisayarımda %100 disk sorunum var. Bilmiyorum onla mı alakalı, oyunlarda yeterli performansı alabildiğimi düşünmüyorum. GTA 5 normal ayarlarda bile 40 FPS'lere düşüş yaşıyorum ve uzun süredir böyle (ekstra: Görev yöneticisini actıgımda CPU%100 diyor ama saniyesinde düşüyor. Bug sanırım O, dediğim gibi ne yapabilirim? Diskten dolayı mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 521123

Eki Görüntüle 521124

Sürücülerin tam mı? Experience'den indirdin mi? Ve laptop kullanıyorsan normaldir. Temizlemen gerekiyor olabilir bilgisayarı.

HDD arka planda işlem yapıyorsa, bu oyunda anlık droplara ve donmalara yol açar. Kartın ve işlemcin yeterli. Sistemde kaç GB RAM mevcut? Disk olarak sadece HDD mi kullanıyorsun? MSI Afterburner aracılığıyla değerlerini atar mısın?
evet sadece HDD kullanıyorum afterbrneri kuruyorum atıcam fotoğrafı
Sürücülerin tam mı? Experience'den indirdin mi? Ve laptop kullanıyorsan normaldir. Temizlemen gerekiyor olabilir bilgisayarı.
sürüclerimin tam olup olmadığını bilmiyorum
HDD arka planda işlem yapıyorsa, bu oyunda anlık droplara ve donmalara yol açar. Kartın ve işlemcin yeterli. Sistemde kaç GB RAM mevcut? Disk olarak sadece HDD mi kullanıyorsun? MSI Afterburner aracılığıyla değerlerini atar mısın?
oyun içindeyken mi atmam gerekiyor bu yeterli mi
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı