Başarılı Kurulum i5-750, Ati 5570 Yosemite

Öncelikle donanımı hemen vereyim:
anakart: Msi H55M-p31
işlemci: i5-750
ekran kartı: Ati 5570
4 de RAM

Konuyu açmamda ki amaçlarımdan biri de Technopat ailesine teşekkür etmek rehber videolarınız ve hazırladığınız imaj dosyaları Türkçe kaynak açısından bulunmaz nimet.

Aslında amacım Dual Boot yapmaktı lakin Windows tarafı 0xc0000001 hatası verince diskin mac kısmını sildim bu sefer boot0af hatası aldım, ama Windows kurulum diski ile çözdüm çok şükür çünkü diskte önemli veriler vardı. Daha fazla riske atmadan yeni bir diske OS X 10.10.4 Yosemite RAW Kurulum İmajı kısmında yazanları aynen uyguladım sorunsuz açıldı. Ve USB siz açılmaya başladı.

Multibeast kısmında internet ve ses sorunumu RealtekRTL8111 v1.2.3 ve VoodooHDA v2.8.7 çözdü.

Şu an herşey sorunsuz. (eski HDD min çıkarttığı garip sesler dışında)

Ayrıca ekran görüntüsü almayı ve eklemeyi becerebilirsem onları da eklerim (Yüklemeye çalıştığınız şeyin dosya uzantısı ve içeriği uyuşmamaktadır gibisinden bir hata alıyorum)

O' HDD sorunu bende de vardı usb HDD'ye kurdum.. Seagate 500gb sessiz sakin çalışıyor. Sürekli bir vınıltı duymaktan kafa kalmadı.. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı