i5-750 sisteme Antivirüs önerisi

Sayslowman

Decapat
Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar. Benim bilgisayarım 4 GB RAM'li, i5-750 işlemcili bir bilgisayar. Bildiğiniz gibi antivirüs her cihaza gerek. Ama bazı antivirüsler sistemin de düşük olma sebebiyle kasma yapabiliyor. Sizin performans odaklı bir antivirüs öneriniz var mı? Bazı arkadaşlar Windows Defender yeterli demekte ama Windows Defender daha kendini koruyamıyor.

Windows 10 kullanıyorsanız Defender yeterli.
Kendini koruyamamasından bir tecrbeniz varsa paylaşır mısınız?

Birkeresinde bilgisayarıma virüs bulaştı ve Defender'ı açtığımda karşıma ne çıksın? Sanki dalga geçiyor gibi Defender kuruluşunuz tarafından yönetilir diye hata verdi. Bende formatla kurtuldum bu durumdan.

Birkeresinde bilgisayarıma virüs bulaştı ve Defender'ı açtığımda karşıma ne çıksın? Sanki dalga geçiyor gibi Defender kuruluşunuz tarafından yönetilir diye hata verdi. Bende formatla kurtuldum bu durumdan.

O zaman kaperskyın ücretli ücretsiz sürümleri var bakabilirsini.

ESET internet Security hoşuma gitti. Hem benim gibi internette çok gezinen biri için ideal gibi gözüküyor. Görünüşe göre gamer moduda var. Galiba satın alıyorum ESET'i.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
teste göre gayet başarılı. Önerileriniz için teşekkürler Technopat halkı!
Güzel bir antivirüs. Paralı kullanırsanız çok çok daha iyi.

Son bir şey soracağım sistemi kasar mı? Arkadaşında dediği gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı