i5 7500 Sistem Anakart, RAM ve SSD Önerisi

graphy

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Anakartımdan hiç memnun değilim, o yüzden anakartımı değiştireceğim ve RAM ve SSD takviyesi yapacağım.

* İşlemcim: i5 7500
* Ekran kartım: GTX 1060 3GB
* Anakartım: Asus prime b250 mk
* RAM'im: GSKILL 8GB RipjawsV Kırmızı DDR4 2400MHz

SSD olarak bunu düşünüyorum. Sizce nasıl? Link
Anakart olarak hiçbir fikrim yok oyunlarda iyi bir ses deneyimi istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum

Anakarttan niye memnun değilsiniz. Anakart değiştirince bir fark olmayacak. İleride Anakart ve işlemci ile birlikte yükseltmenizi tavsiye ederim.
SSD olarak 215 TL daha verip bari 500 GB alın derim.

Anakarttan niye memnun değilsiniz. Anakart değiştirince bir fark olmayacak. İleride Anakart ve işlemci ile birlikte yükseltmenizi tavsiye ederim.
SSD olarak 215 TL daha verip bari 500 GB alın derim.

Ses konusunda inanılmaz kötü bir anakart. Müzik dinlerken %100 olan ses sanki %50'deymiş gibi geliyor. İstediğim verimi alamıyorum. Oyunlarda ise yer yön belli olmuyor bile, ses deneyimi açısından kötü bir kart. Ses kartlarının da fiyatları aşağı yukarı aynı olduğu için anakart almak daha iyi diye düşünüyorum. İlerde i7'yi destekleyebilecek anakart önerisi güzel olurdu.

SSD'i önerisi için teşekkür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı