i5 7500 ve 1050 Ti Sistem Yükseltme tavsiyesi

223539

Hectopat
Herkese merhaba ben 2, 5 yıl önce bir sistem topladım şu anda Call of Duty: Warzone da 40-80 FPS aralığında bir performans alıyorum ve bunu arttırmak istiyorum. Sistemimde bulunan ekran kartını yükseltmek veya ekstra bir RAM almak mı daha mantıklı yoksa kasayı komple satıp baştan bir bilgisayar almak mı bilemedim. Sistem parçalarımı aşağıya yazıyorum en kısa sürede yardımcı görüşlerinizi bekliyorum.

İşlemci: Intel Core i5 7500 CPU 3.40 GHz 4 çekirdek,
RAM: Kingston 8 GB HyperX Fury DDR4 3200MHz
Ekran Kartı: GeForce GTX 1050 Ti Gaming STRIX 4 GB
Anakart: ROG STRIX Z270'e Gaming

1 TB Harddisk var SSD yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
+8 GB 3200 MHz RAM ve yeni seri ekran kartı ile bir süre daha sizi götürecektir. GTX 1650S veya GTX 1660 Ti, S serilerine göz atabilirsiniz. RX 5500XT gibi kartlara da bakmanızı öneririm. SSD direkt olarak oyun performansını etkilemez ancak HDD kullandığınız için hız konusunda geridesiniz.

+8 GB 3200 MHz RAM ve yeni seri ekran kartı ile bir süre daha sizi götürecektir. GTX 1650S veya GTX 1660 Ti, S serilerine göz atabilirsiniz. RX 5500XT gibi kartlara da bakmanızı öneririm. SSD direkt olarak oyun performansını etkilemez ancak HDD kullandığınız için hız konusunda geridesiniz.
Değerli yorumun için teşekkür ederim 🙂
Değerli yorumun için teşekkür ederim 🙂
Peki tek 8 ram var yanına aynısından bir 8 daha alıp. GTX 1660 Tİ OC Gaming ekran kartı alsam oyun performansımı ne kadar etkiler bir bilgin var mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı