i5 8. nesil MacBook Pro oyun oynatır mı?

atprk

Kilopat
Merhaba. Yılbaşı geldiğinde bir tane MacBook Pro almayı düşünüyorum eğitim, Excel, kodlama, Adobe programları zorlamayan oyunlar vs. için. Bunları çok rahat yapabileceğimi biliyorum. Ama merak ettiğim CS:GO, GTA 5, PUBG düşük ayarlarda oynatır mı? Almayı düşündüğüm model şu anki 13 inç modeli içinde i5 8.nesil, 8 GB RAM, 256 GB SSD var. Fiyatı 10.527TL bu fiyat Apple eğitim mağaza fiyatı bunun yanında AirPods hediyeydi yine gelir bence hediye. Sonuç olarak bu MacBook belirttiğim oyunları oynatır mı? Kullanıp deneyen varsa yardımcı olabilir mi? Eğer oynatmazsa belki 8177TL'ye i3 10.nesil Air alırım ama performans açısından Pro daha iyi. Çok kararsızım 2.el MacBook Pro'lar uçmuş 4000-5000TL civarı. Aklımın bir tarafı zaten fazla oyun oynayamazsın 2.el 2013-2014-2015 al diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Yılbaşı geldiğinde bir tane MacBook Pro almayı düşünüyorum eğitim, Excel, kodlama, Adobe programları zorlamayan oyunlar vs. için. Bunları çok rahat yapabileceğimi biliyorum. Ama merak ettiğim CS:GO, GTA 5, PUBG düşük ayarlarda oynatır mı? Almayı düşündüğüm model şu anki 13 inç modeli içinde i5 8.nesil, 8 GB RAM, 256 GB SSD var. Fiyatı 10.527TL bu fiyat Apple eğitim mağaza fiyatı bunun yanında AirPods hediyeydi yine gelir bence hediye. Sonuç olarak bu MacBook belirttiğim oyunları oynatır mı? Kullanıp deneyen varsa yardımcı olabilir mi? Eğer oynatmazsa belki 8177TL'ye i3 10.nesil Air alırım ama performans açısından Pro daha iyi. Çok kararsızım 2.el MacBook Pro'lar uçmuş 4000-5000TL civarı. Aklımın bir tarafı zaten fazla oyun oynayamazsın 2.el 2013-2014-2015 al diyor.

Şöyle diyeyim Kodlama Kısmındada oyun kısmındada 10.000 TL'lik bir PC topla 2X performans bile alabilirsin illa laptop almak istiyorum dersende 10.000TL civarında çok daha iyi laptoplarler var

Gaming laptop alıp hackintosh yaparak Windows-MacOs dual boot yapmayı düşünmez misiniz?
Zaten bir kaç yıla bir gaming laptop alacağım ama dediğiniz şeyi şu an düşünmüyorum.
İnce ama oyun oynatan laptoplar var onları da tavsiye edebiliriz, macbookun oyun oynatan hali gibi bir şey.
Onlar 18.500TL den başlıyor düzgünü 22.500e kadar çıkıyor oda 2 katı fiyat vermek saçma olur.
Sadece sorduğum sorulara yardımcı olursanız benim için daha iyi olur. Çünkü diğer yolları düşündüm ve Mac almaya kesin kararlıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı