i5 8250u MX 110 8 GB RAM oyun tavsiyesi

Emooom

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Sistem özelliklerim:
Intel Core i5 8250u Boost 3.30 GHz.
NVIDIA MX110 paylaşımlı 2 GB VRAM.
UHD 620 paylaşımlı.
8 GB RAM.
Ve 50 GB boş alan(oyun için ayırdığım 50 GB, fazladan yer var ama maksimum 50 GB olursa sevinirim).
Bu sistem ile en azından 40 FPS açabileceğim oyun önerisinde bulanabilir misiniz?
Mevcut oyunlarım:
Need for Speed Most Wanted.
Far Cry 3
Valorant.
Euro Truck Simulator 2
CS:GO
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Para bakımından şu anlık bir sıkıntı yok ama uçuk fiyatlı olmazsa sevinirim. Hayırlı ramazanlar.
Toplamda kaç GB VRAM olduğunu anlayamadım size SS atayım dedim. Ekran kartı 1006 MHz de çalışıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    59,8 KB · Görüntüleme: 38
  • Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    57,8 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
GTA IV.
Max Payne serisi.
The Witcher 2 ve 3 (3 kasabilir ama bende böyle bir sistemde kasmamıştı)
Bunlardan birini alabilirsin.
GTA IV de 20 FPS alıcağına GTA 5 de 35 40 FPS alarak oynaması daha mantıklı. GTA IV ün optimizasyonu'nun rezalet olduğunu herkes biliyor.

Evet öyle orası. Ama o kadar da düşük almaz.
Eğer çift kanal değil ise bal gibi de o değerleri alır. Videoda 12 GB ram var bilgisayarda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTA IV.
Max Payne serisi.
The Witcher 2 ve 3 (3 kasabilir ama bende böyle bir sistemde kasmamıştı)
Bunlardan birini alabilirsin.

GTA 5 de Online 30 FPS sabit dropsuz kasmadan oynuyorum fakat GTA 4 bana mısın demiyor :( Steam'den almıştım GTA 5 zaten bedava geldi Epic'ten :D

Eğer çift kanal değil ise bal gibi de o değerleri alır. Videoda 12 GB RAM var bilgisayarda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RAM'ler 4 +4

Merhaba arkadaşlar,
Sistem özelliklerim:
Intel Core i5 8250u Boost 3.30 GHz.
NVIDIA MX110 paylaşımlı 2 GB VRAM.
UHD 620 paylaşımlı.
8 GB RAM.
Ve 50 GB boş alan(oyun için ayırdığım 50 GB, fazladan yer var ama maksimum 50 GB olursa sevinirim).
Bu sistem ile en azından 40 FPS açabileceğim oyun önerisinde bulanabilir misiniz?
Mevcut oyunlarım:
Need for Speed Most Wanted.
Far Cry 3
Valorant.
Euro Truck Simulator 2
CS:GO
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Para bakımından şu anlık bir sıkıntı yok ama uçuk fiyatlı olmazsa sevinirim. Hayırlı ramazanlar.
Toplamda kaç GB VRAM olduğunu anlayamadım size SS atayım dedim. Ekran kartı 1006 MHz de çalışıyor.
Arkadaşım tamamen aynı sistemle forest, apex, witcher 3 bayağı ayar kısarak, oynuyor. Deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı