i5-8250U - MX130 sistem için gamepad ile oynanacak oyun önerisi

Ahmet Varhan

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8GB
SSD veya HDD modeli
256
Ekran kartı
mx130
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-8250U CPU @ 1.60GHz 1.80 GH
Öncelikle sistemimi yazayım;
RAM: 8 GB.
İşlemci: Intel(R) Core(tm) i5-8250U CPU @ 1.60GHz 1.80 gh
Ekran kartı: MX130
Depolama: 256 GB SSD

Ekran kartımdan cidden çok sıkıntı yaşıyorum doğru düzgün oyun bulamıyorum neden bilmiyorum ama ETS 2 bile kasıyor (40-50FPS):(
Malum laptop kullanıyorum ekran kartı değişme gibi bir durumumda yok iyice sıkıntı oluyor.

Oyun önerilerinizi bekliyorum.

Yarış yani Assetto ve Tomb Raider tarz oyunlar, bende oyun konusunda biraz kararsızım. Bu arada Dead Cells`i inceledim o tarz oyunlarda tam bana göre hoşuma gitti.

Güzel duruyor indirim geldiğinde alabilirim. Bu türden başka önereceğiniz oyun var mıdır acaba?

Yarış yani Assetto ve Tomb Raider tarz oyunlar, bende oyun konusunda biraz kararsızım. Bu arada Dead Cells`i inceledim o tarz oyunlarda tam bana göre hoşuma gitti.

Güzel duruyor indirim geldiğinde alabilirim. Bu türden başka önereceğiniz oyun var mıdır acaba?
Hocam durumunuz müsaitse şimdi alabilirsiniz çünkü indirimde 19 liraya düşüyor 5 lira indirim oluyor yani yine de siz bilirsiniz. Birazdan oyun önereceğim.

Hocam ben MX150 kullanıyorum, aynı işlemci. MX serisi gördüğüm kadarıyla her daim 65-70 dereceye sınırlandırılıyor. ASUS GPU Tweak 2 ile bunu 90 dereceye çıkarabilirsiniz. Çok iyi performans alıyorum bunu uyguladıktan sonra.

CS:GO (orta ayarlar), AOE2, NFS serisi (Rivals ve öncesi) olabilir.

Hocam bu listeye bakabilirsiniz forumda bir arkadaş paylaşmış,içinden cuphead'i önerebilirim

• Katana Zero.
  • Neon absy.
  • Dead Cells.
  • Foragone.
  • Skull other Hero slayer.
  • My friend pedro.
  • Hollow Knight.
  • Cuphead.
  • Ori 1 2
  • Trine 1 2 3
  • Noita.
  • Shank.