i5 8400 için İşlemci Soğutucu Önerisi

umuutr

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçı
Sistemim aşağıdaki şekildedir. Bu sisteme, bu kasaya uygun olacak şekilde, orta bütçede işlemci soğutucu arıyorum. Sıvı soğutmalar hem pahalı hemde overclocksuz bir işlemciye biraz fazla diye düşündüğümden dolayı, hava soğutucu önerilerine açığım.
  • Anakart : MSI H370M Bazooka
  • İşlemci : Intel Core i5-8400
  • Ekran Kartı : MSI GeForce GTX1070Ti Gaming 8G
  • Bellek : HyperX Fury DDR4 2400 Mhz C15 (2x8)
  • SSD : Samsung 960 Evo NVMe PCIe M.2 250GB
  • HDD : WD Blue 1TB
  • Kasa : Phanteks Eclipse P300
  • Güç Kaynağı : FSP HD600 Hydro 600W 80+ Bronze

Son düzenleyen: Moderatör:
212 Serisi eski bir seri ama çok kaliteli. 212 Evo kullandım 2-3 yıl hiçbir sorun yaşamadım. 212 Led ile geçtiğimiz ay bir arkadaş sistem topladım gayet kolay montajı yapılan güzel bir soğutucu. Eğer RGB olsun diyorsanız tabi ki Air MA410 doğru seçenek. Ama RGB kontrolcüsü biraz değişik ben o sebeple kendim tercih etmedim. RGB olsa da olur olmasa da olur dersen 212 serisini tavsiye ederim.

212 Serisi eski bir seri ama çok kaliteli. 212 Evo kullandım 2-3 yıl hiçbir sorun yaşamadım. 212 Led ile geçtiğimiz ay bir arkadaş sistem topladım gayet kolay montajı yapılan güzel bir soğutucu. Eğer RGB olsun diyorsanız tabi ki Air MA410 doğru seçenek. Ama RGB kontrolcüsü biraz değişik ben o sebeple kendim tercih etmedim. RGB olsa da olur olmasa da olur dersen 212 serisini tavsiye ederim.

Önerinizi göz önünde bulundurucam, termal macun olarak ne önerirsiniz acaba ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı