i5 8400 Sisteme 1080p için en iyi ekran kartı

Emilio

Hectopat
Selam,

Şu anki sistemim;
MSI GTX 1060 Gaming X 6g.
Intel Core i5-8400
MSI B360M Gaming Plus.
Kingston HyperX KHX2400C15/8G 8 GB // 2 tane.

1080P'de oyunları oynuyorum. Monitörüm 1920*1080p 240 Hz. İşlemcimi değiştiremem. Bütçe olarak limitim yok, oyunlarda FPS artışı için GTX 1060'ı, işlemcimi dikkate alarak hangi ekran kartıyla değiştirmek en iyisi olur? Kısacası işlemcimi de dikkate alarak 1080P'de en fazla FPS arttıracak ekran kartını arıyorum.

Son düzenleme:
Ekran kartında 2. ele güvenemiyorum. Biraz baktım 2. el ekran kartı alırken nelere dikkat etmek gerek diye ama anladığım kadarıyla hiçbir zaman tam emin olamıyoruz. Sizin evet bu alınabilir bunda sorun yoktur dediğiniz bir ilan varsa paylaşırsanız memnun olurum.

Bana söylenilenlerden anladığım kadarıyla RX 6600 veya 2060 Super üstü bende hissedilir miktarda darboğaz yapacaktır. Kart olarak en son ve en yüksek bunlarda karar kıldım, ikisinden biri. Bu kartların ikinci eline bakacağım.

Bana söylenilenlerden anladığım kadarıyla RX 6600 veya 2060 Super üstü bende hissedilir miktarda darboğaz yapacaktır. Kart olarak en son ve en yüksek bunlarda karar kıldım, ikisinden biri. Bu kartların ikinci eline bakacağım.
Yani üstü de alınabilir ama tam performans alamazsınız. Belki 6600XT veya 3060 gibi kartlar alıp sonradan ufak bir işlemci yükseltmesi yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı