i5 8400 ve GTX 1080 sistem toplama

PCAA

Hectopat
Bir PC toplayacağım. Fiyat 6-7-8 bin arası değişebilir bir sistem tasarladım benden iyi olan arkadaşlar bir bakıp + sı - si varsa söylerse çok sevinirim. PC'de şu parçaları seçtim:
8368 TL.

Yanlışım olabilir dediğim üzere ilk defa PC toplayacağım. İnternetten izlediğim kadarıyla böyle bir sistem düşündüm. Parçaların bazılarını Amazon'dan almak istiyorum fakat o da ilk olacak o konudad a yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ediyorum. Ayrıca ekran kartını 1080 yerine 2070 de seçebilirim ne önerirsiniz? Teşekkürler arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU yetersiz sadece kasa şeklinde alıp High Power'ın F/P PSU markasıdır kendisi, 700W 80+ modelini alabilirsin.

Ben pek anlamam ama ssd pahalı bencd vatanda samsung 850 evo 250gb ss 380 lira harddiski 1 tb alıp onu al bence @Elyr bu konuda usta ondan yardım alabilirsin.dediğim anda anında cevaplamış 😂

istiyosanız ben sistemi toplayıp atayım bide 2 tb hardis fazla değilmi
bence bu sistem ondan daha iyi hardik i gelecek zamanda da ekleyebilirsiniz ve ssd m2 yani 2 3 kat daha hızlı çalışıyor

Dosya Ekleri

• pc.PNG
    pc.PNG
    6,2 KB · Görüntüleme: 68
  • Ekran Alıntıspc 2.PNG
    Ekran Alıntıspc 2.PNG
    6,2 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı