i5 8500 İçin 200-300 TL Soğutucu Önerisi

• Konuyu başlatan TMS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 709

TMS

Decapat
İ5 8500 işlemcimi stok fan ile kullanıyorum. Yaz aylarıyla birlikte işlemci sıcaklığım PUBG ve BF 1'de 83-84'lere çıkıyor. Ben de soğutucu ve işlemci için iyi bir macun almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 200-300 TL civarında.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben bunları buldum. Işık isteyip istememe durumuna göre tercih yapabilirsin. İçlerinden büyük ihtimalle kendi termal macunları çıkıyordur. Ama çıkmıyorsa

40 lira. Bütçeyi çok aşmaz.

Ben bunları buldum. Işık isteyip istememe durumuna göre tercih yapabilirsin. İçlerinden büyük ihtimalle kendi termal macunları çıkıyordur. Ama çıkmıyorsa

40 lira. Bütçeyi çok aşmaz.
Hyper 212 EVO ile Hyper 212 LED arasında kaldım bazı yerlerde performans acısından LED olan EVO'ya göre daha kötü performans veriyormuş ama bu bilgiyi doğrulayamadım.

Hyper 212 EVO ile Hyper 212 LED arasında kaldım bazı yerlerde performans acısından LED olan EVO'ya göre daha kötü performans veriyormuş ama bu bilgiyi doğrulayamadım.
Öyle bir bilgim yok. Fakat varsa bile çok az bir performans farkı vardır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı