i5 9300H GTX 1660 Ti laptop alınır mı?

Makul seçimlerden biri. Mevcut ekran kartı için iyi bir işlemci. Daha güncel bir şey isterseniz 300 TL'lik bir fark ile şu ürüne bakabilirsiniz:

İndirim kodu: Pchfenıx (500TL fiyatı düşer)

Biliyorum düşündüğünüz laptoptan 2200 TL pahalı ama belki fikriniz değişir ise koydum.

Biliyorum düşündüğünüz laptoptan 2200 TL pahalı ama belki fikriniz değişir ise koydum.

Maalesef o kadar durumum yok hocam.

Size tavsiyem şudur sık taşınmıyorsanız 6000 tl ile bir masaüstü dizip 4000 tl ile dışarıda işlerinizi halledebileceğiniz bir laptop almanız. Eğer sabit takılıyorsanız laptop almak büyük delilik şu anda. Yıl sonuna kadar beklerseniz gümrük vergileri %50 den %20 ye düşecektir o zaman daha uygun alabilirsiniz.

Size tavsiyem şudur sık taşınmıyorsanız 6000 TL ile bir masaüstü dizip 4000 TL ile dışarıda işlerinizi halledebileceğiniz bir laptop almanız. Eğer sabit takılıyorsanız laptop almak büyük delilik şu anda. Yıl sonuna kadar beklerseniz gümrük vergileri %50'den %20'ye düşecektir o zaman daha uygun alabilirsiniz.

Masaüstü bilgisayarım var zaten, üniversiteye gideceğim ve yurt vs. durumu olduğu için masaüstümü götüremiyorum. SolidWorks AutoCAD vb. uygulamalar üzerinden çizim yapacağım ve oyun oynayacağım için 4+ GB ekran kartlı bir laptop bakıyorum.

Masaüstü bilgisayarım var zaten, üniversiteye gideceğim ve yurt vs. durumu olduğu için masaüstümü götüremiyorum. SolidWorks AutoCAD vb. uygulamalar üzerinden çizim yapacağım ve oyun oynayacağım için 4+ GB ekran kartlı bir laptop bakıyorum.
Bölümünüz nedir ben mimarlık işi yaptığım için ne programa ne sistem gerekli hepsini biliyorum. Size mantıklı öneriyi yapabilirim. İnşaat veya makine mühendisisiniz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı