i5 9300H sistem GameLoop emülatöründe kasıyor

furkan0707

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, gerçekten çok önemli bu konu benim için. Cevaplarsanız çok sevinirim, bilgili kişiler.
Sistem (laptop)
i5 9300H.
GTX1650.
8 GB RAM.
GameLoop'un bildiğiniz üzere 90 FPS'lik sürümü, bir de 60 FPS'lik sürümü var. İkisinde de yüksek FPS alıyorum, 90 FPS kullanıyorum. Şu an 80-85 alıyorum ama sanki 50 FPS bile değil gibi, çok takılıyor gibi. 60 FPS'lik sürümde de 58-59 alıyorum, neredeyse alınacak en yüksek FPS'ler ama kasma oluyor laptop olduğu için 60 Hz ondan dolayı olabilir mi? Diğer oyunlarda hiçbir sorun yok veya ekran çözünürlüğü kısmına geldiğimde ölçek ve düzen %125 önerilen gözüküyor. 1920-1080P kullanıyorum ama %100'e alınca hem netlik artıyor, hem de oyun içi görüntü kasma aynı şekil devam ediyor ama bilgisi olanlar lütfen yardım etsin, şimdiden teşekkürler.
Her şey yüksek performansta, NVIDIA denetim masasında veya güç ayarlarında da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim düşüncem bu oyun emülatör olduğu için ekran kartı değil de işlemci çok iyiyse FPS düşmesi yemiyorsunuz. Ne kadar sistemde denediysem düzen vermedi çok iyi işlemci gerekiyor. Ayarlardan 720P yapıp Akıcı konumda oynayabilirsin FPS kısmını oyun içi aşırı yüksek yap. YouTube'da birçok ayar videoları mevcut. Düşman görülmeden hafif kasmada en iyi bilgisayarlarda bile oluyor.

Benim düşüncem bu oyun emülatör olduğu için ekran kartı değil de işlemci çok iyiyse FPS düşmesi yemiyorsunuz. Ne kadar sistemde denediysem düzen vermedi çok iyi işlemci gerekiyor. Ayarlardan 720P yapıp Akıcı konumda oynayabilirsin FPS kısmını oyun içi aşırı yüksek yap. YouTube'da birçok ayar videoları mevcut. Düşman görülmeden hafif kasmada en iyi bilgisayarlarda bile oluyor.
Milyon tane video izledim dediğim gibi fps olarak bi sıkınıt yok, bilgisayar vermesi gereken en iyisini veriyor zaten oyun içi 85 alıyosam onun gibi değil yayıncılar da aynısını alıyo hiç donma yok netlik tertemiz.Ama ben iyi fps almama rağmen düşük fps gözüküyor takıla takıla gidiyor gibi
Sorun sizde değil. Oyun Mobile olduğu için emülatörde optimizasyonu rezalet.
Youtube da her açtığım videoda hiçbi sorun göremedim 90 fps herkes alıyor ama kasmıyor ve normal bi oyun gibi optimizasyon da dediğin gibi mobile ama baya düzeltilmiş ama diyorum ya normal almam gereken fps i alıyorum ama düşük fps gözüküyor bilmiyorum ekran yırtılmasından filan olabilir mi 60 hz monitörde 60fps üstü alıyorum ya ama normal 60 fps lik sürümü denedim onda da aynı sorun var

Yeni konular

Geri
Yukarı