i5 9300H sistemde Battlefield 1 düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

tahakkaya52

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarım iyi ve yeni olmasına rağmen BF1'de 35 55 FPS arası alıyorum ayarları Low yaptım FPS sınırı 120 NVIDIA denetim masası her şey maksimum performansta ancak hala oyun içinde 70 80 FPS göremedim ancak ana menüde 109 117 FPS arasında alıyorum. İzledim ve araştırdım çoğu yerde oyun içi 80 90 FPS alırken ben neden 35 55 FPS arası alıyorum. FPS arttırmak için bir çözüm önerir misiniz?
Sistemim.
i5 9300H.
GTX 1650.
8 GB 2666 MHz RAM.

RAM ve Ekran Kartı çok da iyi değil gibi, 1650 Super videosu izlemiş olabilir misin?
Katılıyorum, Battlefield için çift kanal RAM önemli diye biliyorum ayrıca.

Bilgisayarım iyi ve yeni olmasına rağmen BF1'de 35 55 FPS arası alıyorum ayarları Low yaptım FPS sınırı 120 NVIDIA denetim masası her şey maksimum performansta ancak hala oyun içinde 70 80 FPS göremedim ancak ana menüde 109 117 FPS arasında alıyorum. İzledim ve araştırdım çoğu yerde oyun içi 80 90 FPS alırken ben neden 35 55 FPS arası alıyorum. FPS arttırmak için bir çözüm önerir misiniz?
Sistemim.
i5 9300H.
GTX 1650.
8 GB 2666 MHz RAM.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda benzer sistemle 50FPS civarı almış ultra ayarlarda. Ama 16 GB Dual Channel RAM kullanmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
aradaki farkı sen gör. GTX 1650 ile aslında daha yüksek değerler almak gerekiyor.
burada da görüldüğü üzere. RAM büyük bir sıkıntı fakat sen yine de oyun içinde sıcaklık ve kullanım değerlerini at.

Oyun orijinal. İzlediğim yabancı videoda GTX 1650 performans 80 100 arası alıyordu. Çözünürlük ise 1920×1080P1TEK kanal 8 GB RAM.
Oyunu bir de Low'da oynamama rağmen bu FPS değerindeyim ve arkadan farklı bir uygulama kullandırmıyorum görev yöneticisinden kapıyorum.
Bu videoda benzer sistemle 50FPS civarı almış Ultra ayarlarda. Ama 16 GB Dual Channel RAM kullanmış.

Gönderdiğiniz BF 5 videosu ben ise BF 1 oynuyorum.
bu linkteki video doğru mudur işe yara mı ve sistemde herhangi bir sıkıntıya neden olur mu?
Cevap yazarsanız sevinirim çünkü durumum acil. Herkese iyi akşamlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı