i5 9400F-GTX1660 Super Ventus sistem ne kadar eder?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçen sene bu ürünü almıştım şu an 10.600 küsur TL fiyatında;

Bütün faturaları ve kutuları duruyor. Ayrıca garantileri de devam ediyor bu sistemi satmaya kalksam kaç TL eder arkadaşlar?

Şahsen bende 6 7 bin TL'den fazla etmeyeceğini düşünüyorum. Farklı marka ve bazı parçaları biraz daha kötü sıfır hazır sistemler 7 bin tl'ye bulunabiliyor.

Eğer 10 tane almakta ciddiysen, benim kasayı anında paketlerim.😃

Vatanda stoklar bitince dolar kurundan ve saçma sapan sebeplerden fiyatlar uçuyor.
Acer aspire E5 573g (Nvidia 920m, i5-5200u, 8gb ram, 1tb hdd) laptopu, 2015te 1800 tl'ye aldım. İki sene sonra stoklar bitince 6000 tl gözüküyordu. O paraya kim alır bu laptopu? Anlayacağın üzere stoğu bitmiş ürünün fiyatı belirleyici rol oynamaz.

Tabi satmak için acelen yoksa istediğin fiyata koyup şansını deneyebilirsin. Bol şans.

Ben satın mı alıyorum senin bilgisayarını nasıl ölücülük yapayım? 6500'e ver alayım mı dedim sana?

Kaça satıyorsan sat banane, fikir sormuşsun fikirimizi söylüyoruz. Az biraz araştırırsan maksimum edeceğinin bu olacağını anlarsın sende zaten.

Siz fikir vermek yerine ölücülük yapiyorsunuz neyse
Dostum ölücülük değil. Bizde biliyoruz 100bin TL'ye koy demeyi. 10 Bin TL yazmasının sebebinide açıkladım. Ayrıca daha yüksek fiyata satamayacağını gördüğünde bize hak vereceksin, denemesi bedava.

O sistemin gerçekten 10 bin tl olduğunu düşünüyorsan sana bu örnekleri göstereyim. Sen olsan o bütçeyle gtx 1660s i5-9400f sistem mi alırsın yoksa bu alttakilerden birini mi?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı