i5 9400F sistem nasıldır?

axelcq0

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Gittigidiyor uzerinden şu sistemi satın aldım.( Dragos Intel i5 9400F ( Turbo 4.10GHz ) 16GB Ram 240GB Ssd 4GB GTX1650 Masaüstü Oyun Bilgisayar Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ) ürün daha elime ulaşmadi ancak bir sıkıntı yaşar miyim sizce? Genelde FPS oyunlari oynuyorum, çok yuksek grafik isteyen oyunlara ilgim yok. Bu parçalar iyi mi, kötü mü? (Sadece gerçekten bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.)

Hocam bu sistemi onermem cok sıkıntıli cikıyorlar iade edip İtopya'dan da sistem 4'u almanizi oneririm performans olarak arada cok fark olur rekabetci oyunlarda cok yuksek FPS alirsiniz yeni nesil oyunlarida yuksek ayarlarda rahatca oynatir.

Hocam eğer 2. el yollamazlarsa sistem düzgün gelirse çalışmayan parçası yoksa PSU patlamaz ise
Sıkıntı çıkarmayabilir ama fiyatı kadar eder mi?
Etmez.
(bence)

4800 etmez bunu al
yeni işe girdigim için herhangi bir kredi karti bulamadim buldugum kredi karti komşunun oda gittigidiyor takintisi var puan geldigi için tatilde felan kullaniyor o puanlari gittigidiyordan başka bir siteden almasi için çok dil döktüm ama kabul etmeyincd mecburen bunu almak zorunda kaldim çokmu kötü yoksa biliyorum aldigim fiyata itopyada felan daha krallari var.

Yeni konular

Geri
Yukarı