i5 9400F sistem oyunda kapandıktan sonra açılmıyor

MertErdem07

Centipat
Merhaba arkadaşlar, ben yeni oyuncu bilgisayarı toplamıştım. Dün tüm parçalarını monte ettim. Açtım Win 10 Pro kurulumu yaptım, driverları yükledim. Internet olmadığı için flashtaki 1-2 offline oyun kurdum oynadım 1-2 saat. Sonra başka bir oyun kurdum, tam açılış ekranı geldi bilgisayar bir anda kapandı. Hemen sonra bilgisayar 3 kez art arda açılıp kapandı. Sonra bir daha da açamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.
SISTEM:
  • Sapphire Nitro+RX 580 4 GB
  • İ5 9400F
  • 16 GB RAM
  • MSI H310M Pro VD Plus Anakart
  • PSU 650W 80 Plus
Bilgisayar saliselik olarak 3 kez art arda açılıp kapandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada kasanın soğutması iyi olmalı çünkü RX ler çok çabuk ısınıyor yani keşke ya her şeyi AMD alın ya da İntel+ Nvıdıa
Kardesim bu senin görüşün tamam herseyi kendin bildigin gibi olmasini istiyorsun bu da tamam ama adam almis bir kere seninki heves kirmaktan baska birsey degil yapmayin sunu ya dedigin seylere de katilmiyorum birak bu marka takintisini

Yanınca görürüz. :) zaten 2-3 ay kullanıp atmalık bir ekran kartı.
13 yıllık PC kullanıp halen gereksiz pahalı olan Nvidia'yı savunan tek kişi olabilirsin. Saygısızlık etmek istemiyorum ama boş yapıyorsun. Millet halen RX 460 kullanıyor. Çok mu ısınıyor? Ona göre soğutucu koyarsın olur biter. Nvidia daha iyi de aradaki fiyat farkı o iyiliği kapatıyor. 2-3 ay kullanıp atmalık ekran kartı senin bilgisayarından daha pahalı. Eline para geçince RX 580'li sistem toplayacağından şüphem yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı