i5-9400F sisteme ekran kartı önerisi

:D İndirimli 6500 XT sistem 9K hocam. Arkadaş sağlam kazık yemiş şayet 8K ya aldıysa.

Hayır 8K almamış 6K'ya aldım diyor hocam zeten adamın bilgisayarla pek arası yok sadece günlük ihtiyaçlarını karşılıyormuş da günlük işlerini karşılamak için fazla iyi geldi bana sıfır güzel bulmam imkanı yok 3 ay önce Donanım Arşivi APU sistem vardı onu alsaydım şu an bu soruları sormazdım
Buyurun;
Daha da araştırabilirsiniz.

Benim ekran kartlarıyla pek aram yok da GT 730 ile 1030'un arasındaki farklar nelerdir yani hangisi daha çok ısınır hangisi daha iyi performans verir şimdi 1030 verir doğru ama fiyatlarına göre karşılaştırırsak hangisi kazanır onu diyorum ben

İkinci el sorunsuz çalışan 4500 TL sistem buldum ekran kartı dahil değildi, açılmaz diye düşünüyordum ama anakartı destekliyormuş ama ben yine de 1000 TL 2.el ekran kartı arıyorum. GT 730 da olabilir sıkıntı değil benim için ama sorunsuz çalışması benim önceliğim sistem şu şekilde.

Shpv2 ATX 2.3 Power 650W shakoon 80+PSU
B365m Aorus elice Gigabyte.
KR02SILVerStone 2800 CPU cooler.
i5 9400F Intel.
Samsung 970 evoplus M.2 250 GB.
G.Skill 300 MHz 16 GB RAM.
Aerocool mATX kasa.

Ram ve kasa hariç tüm parçaların sıfır, adına faturalı hali 5172 TL.

Ram ve kasa hariç tüm parçaların sıfır, adına faturalı hali 5172 TL.
benim için bi sıkıntı yok gösterdiğinize göre ram ve kasa toplam 1500 ediyor siz 5172 diyorsunuz 5200e vuralım onu 1500 daha 6700 ikinci el olduğu için 300 lira felan kessek 6400 ben kar ediyorum arkadaş neden öyle bir seçim yapmış anlamış değilim

Hayır 8K almamış 6K'ya aldım diyor hocam zeten adamın bilgisayarla pek arası yok sadece günlük ihtiyaçlarını karşılıyormuş da günlük işlerini karşılamak için fazla iyi geldi bana sıfır güzel bulmam imkanı yok 3 ay önce Donanım Arşivi APU sistem vardı onu alsaydım şu an bu soruları sormazdım

Benim ekran kartlarıyla pek aram yok da GT 730 ile 1030'un arasındaki farklar nelerdir yani hangisi daha çok ısınır hangisi daha iyi performans verir şimdi 1030 verir doğru ama fiyatlarına göre karşılaştırırsak hangisi kazanır onu diyorum ben
GT1030 çok daha stabil bir ekran kartı gt 730lara 1.5k-2k vermektense 2. el veya sıfır 1.5k-2k ya gt1030 almak çok daha mantıklı bir hareket olacaktır. Bu arada internete GT730 VS GT1030 yazarakta aradaki farkları öğrenebilirsiniz.

GT1030 çok daha stabil bir ekran kartı GT 730'lara 1.5k-2K vermektense 2. el veya sıfır 1.5k-2K ya GT1030 almak çok daha mantıklı bir hareket olacaktır. Bu arada internete GT730 vs GT1030 yazarakta aradaki farkları öğrenebilirsiniz.

Peki sağ olun da adam denizlide oturuyor ben İstanbul'da :D kargoyla yollar mı acaba?

Tabiikide yollar o ürüne para veriyorsunuz sonuçta, yollamak zorunda kendi oturduğunuz yerlere yakın yerlerden de bakabilirsiniz. Rica ederim iyi günler :)

İyi günler sizi sıkmıyorsam 1 soru daha soracağım testlere baktığımda GT 730 49 derece iken GT 1030 82 derecelere çıkıyor sebebi nedir?

Nerede gördün? Kasa hava akışı çok kötü ise olur böyle. Normalde ısınmamsı gerek.

Bir videoda gördüm orada yanlış verilmiş ama yine de bir 10 derece fark var bütün sistem aynı
Nerede gördün? Kasa hava akışı çok kötü ise olur böyle. Normalde ısınmamsı gerek.

1100 TL sıfır GT 1030 buldum iyi mi sizce fiyat

Yeni konular

Geri
Yukarı