İ5 9600K ve RTX 2060 İçin PSU Önerisi

AfyonleeSevki

Decapat
Arkadaşlar selam, i5 9600k ve RTX2060 oyun sistemi topluyorum. Kasada en az 3 seneden önce değişim yapmayı düşünmüyorum o yüzden sağlam, sessiz 700-750W PSU tavsiyelerinize ihtiyacım var. Başlarda ileriye dönük diye FSP'nin G850 GOLD modelini düşünüyordum. Ancak 2-3 sene sonra ne sistemler olucak bilemeyiz 850 o zamanlarda yetmeyebilir illa ki değişim yaparim şimdilik bu sisteme 700w alsam yeter diye düşünmeye başladım sizce ne kadar doğru? Bütçem 400-700TL arası şimdiden teşekkürler.

Aerocool Project 7 850W 80+ Platinum
AeroCool P7 Series P785FUC11 850W ATX12V v2.4 / EPS v2.92 80Plus Platinum with 140mm RGB fan modular Power Supply - Newegg.com
Bu fiyata değeceğini düşünüyorum. Tier1 en üst seviye PSU'lardan birisi.
Veya bu (Seasonic Focus Plus):
Seasonic FOCUS series SSR-750FM 750W 80 + Gold Power Supply, Semi-Modular, ATX12V/EPS12V, Compact 140 mm Size, 7 yr warranty - Newegg.com
Karar sizin. Başka yorumları da görün öyle karar verin.
Newegg alışverişlerinde sorun oluyor mu? Kaç günde geliyor, ürün garantisi vs biraz bilgi verebilirmisin?

Newegg alışverişlerinde sorun oluyor mu? Kaç günde geliyor, ürün garantisi vs biraz bilgi verebilirmisin?
Amazon.com'dan alışveriş yaptım ama Newegg'den daha alışveriş yapmadım. Forumda aratırsan açılan çok konu var, ürünlerin sorunsuz geldiğini gördüm çoğu konuda. Bir haftada teslim alanlar var. Sorun yaşarsanız bir şey diyemem, karar sizin sadece öneri yapıyorum. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı