i5 9600KF GTX 1660 Ti PC için 2K vs 4K monitör

Bütçe
10k-15k arası maksimum
Tam olarak bu kafarmı karıştırdı. 4K deneyim :) ekran kartım 4K destekliyor sanırım %100 emin değilm ama araştırmıştım zamanında.

4K destekliyor. Yukarıdaki sallamış. 4000 serisine geçecekseniz güzel bir tercih olabilir. “4070 Ti ve üzeri için konuşuyorum”

4K alacaksan Dell.
2K alacaksan MSI.

Fazla tartışmaya gerek yok. İkisi de kendi dalında başarılı ürünler.
Sadece MSI'ın epeydir stoku yokken adını duymadığım bir yerin ucuza satması kafamda soru işareti (?) uyandırıyor.

Bahsi geçen site adresi işyerime 2 bina uzakta gidip bizzat kontrol ederek almayı planlıyorum ama dediğiniz gibi 2 adet stok var kullanılmış ya da outlet olması muhtemel.

@Saint Lucia hocam son olarak M28U bu monitör nasıldır 4k olarak Dell vs düşünürsek ? 8bit panel diye elemiştim ama.

Son düzenleme:
4K alacaksan Dell.
2K alacaksan MSI.

Fazla tartışmaya gerek yok. İkisi de kendi dalında başarılı ürünler.
Sadece MSI'ın epeydir stoku yokken adını duymadığım bir yerin ucuza satması kafamda soru işareti (?) uyandırıyor.

peki hocam msi sorunlu olma durumunda 2k alternatif hangisi olur??

Peki hocam MSI sorunlu olma durumunda 2K alternatif hangisi olur?

En iyi seçenek Asus ROG Strix XG27AQV Monitör bu olur.
ROG en azından TUF serisi gibi kaliteden mağrum değil.
Biraz daha özenli ve kalite olarak düşünülmüş modelleri mevcut.

31 inç olacaksa konuştuğumuz Dell. 27 inç olacaksa MSI ve ROG arasında seçim yapılabilir.

Eğer FPS oyunlarını az oynuyorsan AOC Agon AG275QXN/EU Monitör bunu öneririm. Motion blur seviyesi normal bir VA panele göre düşüktür. Fakat vardır.

Msi Mag274QRG-QD ----- Asus VG27AQZ

@Saint Lucia hocam önceki MSI ürünü stok olarak benim şehrimde değilmiş. Mesafeli alışlarda özellikle bu tarz ürünlerde ben pek sıcak bakmıyorum. Mağazadan görerek test ederek alıyorum. Yukarıdaki ürünler 2. el olarak fiyatı uygun mu sizce? Pazarlık yapayım biraz.

MSI güzelmiş. Kutu içeriği tam ve temiz ürün.
Yalnızca pahalı.
Onun aldığı dönemde bedavaydı monitör. Herkes fırsatçı. Ölü fiyata koysa havada kaparlar çünkü.
9'un altına bir teklifte bulun. Yanaşmaz ise en son oluru sor.
QD modeli başarılı bir monitör çünkü.

Dosya Ekleri

• 1685524109105.png
    1685524109105.png
    11,9 KB · Görüntüleme: 9

Geri
Yukarı