i5 işlemci MX110 ekran kartı Spider-Man Miles Morales açar mı?

İşletim sistemi
Windows 10

zeuxsiz

Centipat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayar kullanıyorum 12 GB RAM'e sahibim işlemcim 7.nesilden i5-7200U ekran kartım MX110 modeli 1tbssdm var oyunu oynamak için ip çekiyorum fakat ekran kartım kaldırır mı bilmiyorum düşük ayarlarda ortalama kaç FPS alırım?

Son düzenleme:
Maalesef oynatması imkansız. Oyunu açsa bile çözünürlük dahil en düşük ayarlarda 5-6 FPS anca alabilirsin gibi duruyor.

Maalesef oynatması imkansız. Oyunu açsa bile çözünürlük dahil en düşük ayarlarda 5-6 FPS anca alabilirsin gibi duruyor.

Aslında ben bazı test videolarına baktım aynı ekran kartı ve benimkinden daha düşük seviyede bir sistemde düşük ayarlarda yaklaşık 30FPS alıyordu.

Örnek olması açısından bir link atma şansın var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ya maalesef benim izlediğim video kaldırılmış galiba onu bulamadım ama onun bir üst seviye oyununu gösterebilirim tabii bu daha üst seviye olduğu için 7-8FPS azalcağını görmüştüm.

İki oyunun da sistem gereksinimleri aynı gözüküyor. Siz de muhtemelen bu seviyelerde bir FPS alırsınız o zaman ancak bence yine de bu değerlerde oyun oynamak pek zevkli olmaz gibi duruyor.

İki oyunun da sistem gereksinimleri aynı gözüküyor. Siz de muhtemelen bu seviyelerde bir FPS alırsınız o zaman ancak bence yine de bu değerlerde oyun oynamak pek zevkli olmaz gibi duruyor.

Haklısınız katılıyorum ama birkaç yerde daha farklı gözüküyordu yine de teşekkürler sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı