i5'li MacBook Pro 2020 ne kadar eder?

Flakko

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ileride M1 Air'a geçiş yapacağım gibi. Uygulama desteği benim kullandığım programlar için tam oturunca geçiş yapabilirim. Bende Intel MacBook Pro 2020 i5 16 GB RAM 1TB SSD olan modeli bulunuyor. Bu model sizce ne kadar eder? M1 modelleri çıktığı için nasıl hızlıca satılabilir?

Arkadaşlar ileride M1 Air'a geçiş yapacağım gibi. Uygulama desteği benim kullandığım programlar için tam oturunca geçiş yapabilirim. Bende Intel MacBook Pro 2020 i5 16 GB RAM 1TB SSD olan modeli bulunuyor. Bu model sizce ne kadar eder? M1 modelleri çıktığı için nasıl hızlıca satılabilir?

12 - 13.000 TL.

Hızlı olur mu bilmiyorum ancak 16 GB RAM ve 1 TB SSD gözardı edilemiyicek faktörler.

13,5K'dan koyup satarsınız. Sahibinden ve Letgo'da ilan vermeniz hızlıca satmanızı sağlıyıcaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı