I7 10700F FIFA 23 Anti Cheat Hatası

İşletim sistemi
Windows 11
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I7 10700F Zotac Gaming 3080TI/3070TI Playstation 5 Digital Edition ( diğer ayrıntılar hakkımda kısmında)
Meslek
Öğrenci
RAM
32
Ekran kartı
3070 ti
Anakart
z590-f
İşlemci
i7 10700F
İyi geceler arkadaşlar 2-3 gün önce FIFA 23 Ultimate Edition aldım bugün indirmek nasip oldu. Oyuna girmeye çalışıyorum bana böyle bir hata veriyor ne yapmam gerekiyor bilen varsa yardım ederse sevinirim.

Dosya Ekleri

• wqeqweqwqwe.PNG
    wqeqweqwqwe.PNG
    12,4 KB · Görüntüleme: 152
Bende silip yükledim ama aynı hata devam ediyor.
Eve gidince yardım ederim sana

Bende silip yükledim ama aynı hata devam ediyor.
Kanka anticheatı anticheat dosyasındaki anticheat uygulamasından sileceksin origine gidip fifa 23 ü tekrar açacaksın. Bazen fail veriyor tamam diyip kapatıp fifa 23 ü tekrar açınca oluyor

Eve gidince yardım ederim sana.

Kanka anticheatı anticheat dosyasındaki anticheat uygulamasından sileceksin Origin'e gidip FIFA 23'ü tekrar açacaksın. Bazen fail veriyor tamam deyip kapatıp FIFA 23'ü tekrar açınca oluyor.

Sen Steam'den mi aldın oyunu.

Eve gidince yardım ederim sana.

Kanka anticheatı anticheat dosyasındaki anticheat uygulamasından sileceksin Origin'e gidip FIFA 23'ü tekrar açacaksın. Bazen fail veriyor tamam deyip kapatıp FIFA 23'ü tekrar açınca oluyor.

Bu sefer hata da vermiyor tepkisiz kalıyor anticheat gelip yükleniyor gidiyor başak bir şey yok tepkisiz kalıyor.

Son düzenleme:
Sen Steam'den mi aldın oyunu.

Bu sefer hata da vermiyor tepkisiz kalıyor anticheat gelip yükleniyor gidiyor başak bir şey yok tepkisiz kalıyor.
Steamdam aldım da ben böyle çözmüştüm youtubeden biraz araştırsan bulursun

Steamdam aldım da ben böyle çözmüştüm youtubeden biraz araştırsan bulursun
İNtel Core i5 9400F (işlemci

ASUS Prime H310M-K r2.0 (anakart)

8 GB RAM DDR4.

NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (ekran kartı)

250 GB SSD.

1TB hard disk.
Sistemim bu cornerlerde 10 FPS kadar düşüyor oyundaki grafik ayarları Ultra dahi olsa oyun bulanık gözüküyor. Benim sistemimlemi alakalı yoksa oyunla mı ve bazen kasıyor.
(Oyunu Açtım)

8 GB RAM DDR4.

250 GB SSD.

1TB hard disk.
Sistemim bu cornerlerde 10 FPS kadar düşüyor oyundaki grafik ayarları Ultra dahi olsa oyun bulanık gözüküyor. Benim sistemimlemi alakalı yoksa oyunla mı ve bazen kasıyor.
(Oyunu Açtım)
Nasıl açtın hocam?

8 GB RAM DDR4.

250 GB SSD.

1TB hard disk.
(Oyunu Açtım)
Benim 3080 ti i7 10700F 32 gb ram var ona rağmen mainmenude takılıyor senlik durum değil oyunun optimizasyonu şuan iyi değil. Patch gelmesini bekleyeceğiz

Yeni konular

Geri
Yukarı