i7-10700F için sıvı soğutma önerisi

Arkadaşlar o zaman sipariş veriyorum SilverStone PF240'ı. Onunla beraber şık duracak F/P hava akışı güzel bir kasa öneriniz var mıdır ?
Ayrı konu açın derim.

Beyaz olan modeli de var.
Birisi olabilir. MAG Force için 650-700 TL verilmez.

Son düzenleme:
Beyaz olan modeli de var.
Birisi olabilir. MAG Force için 650-700 TL verilmez.
Hocam siz en iyilerini bulmuşsunuz bu fiyata hangisi hoşunuza gittiyse onu alın ancak corsair 4000d tavsiye etmiyorum onun dışındaki hepsi arasından bir tanesini gözü kapalı alabilirsiniz.
Ben olsam guardian pro alırdım ve hocam büyük kasa istiyorsanız 220t önermem yanında egzos fanıda yok zaten ekstradan fan lazım ona.

@Haggis
Evet 4000D modeli diğerlerine göre geride kalıyor, airflow olsa düşünebilirdik ama şuan 820 TL falan. Guardian Pro bayağı güzel, aralarında favorim diyebilirim. Bütçeyi zorlama şansı var mı bilmiyorum ama yorumlarda 790TL'ye alan olmuş zaten şu an indirimde. TD500 cidden güzeldir.

@Haggis
Evet 4000D modeli diğerlerine göre geride kalıyor, airflow olsa düşünebilirdik ama şuan 820 TL falan. Guardian Pro bayağı güzel, aralarında favorim diyebilirim. Bütçeyi zorlama şansı var mı bilmiyorum ama yorumlarda 790TL'ye alan olmuş zaten şu an indirimde. TD500 cidden güzeldir.
Hocam arkadaşın bütçesine uymadığı için yoksa bende önerecektim onu.

Çok kötü kasa. İç hacmi dar ve hava akışı kötü bir ürün. Ön panele sıvı soğutma takarsan ekran kartı desteği 26-27cm'ye düşüyor.

Alternatif olarak şu da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı