Çözüldü İ7 10700K 2070 Super sistemde FH4 aniden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NevzatE

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu oynamaya başladıktan 10-15 dakika sonra herhangi bir hata vs. vermeden direkt olarak kapanıyor. Forzafix tarzı şeyleri denedim fakat çözüme kavuşamadım. Bu konu hakkında herhangi bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim. (oyunu Steam üzerinden satın aldım)

Ekran kartı ve işlemci:

MSI Ventus RTX 2070 Super.
Intel i710700K.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza'da bir süredir sorun var, hem AMD Laptop'umda hem de NVIDIA masaüstümde donma, aniden kapanma, kasma, oyunu kapatınca oyunun donuk şekilde kalması gibi problemler yaşıyordum. Arkadaşlarımda da benzer sorunları yaşayan var.

Oyunu oynamaya başladıktan 10-15 dakika sonra herhangi bir hata vs. vermeden direkt olarak kapanıyor. Forzafix tarzı şeyleri denedim fakat çözüme kavuşamadım. Bu konu hakkında herhangi bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim. (oyunu Steam üzerinden satın aldım)

Ekran kartı ve işlemci:

Intel i710700K.
Ben ve diğer dört arkadaşımda bu sorundan dolayı oyunu oynayamıyoruz. Bizde herhangi bir çözüm bulamadık yeni bir düzeltme yaması beklemekten başka çaremiz kalmadı.

Ekran kartı ve işlemci:

Intel i710700K.

Bu sorun oyundan kaynaklı bende de aynı sorun oluyor bazen.

Forza Fix de işe yaramadıysa sorun donanımlarda ve yazılımlarınızda olabilir.
Ekran kartı sürücünüzü güncellemeyi,
Donanımlara uyguladığınız O.C'ları sıfırlamayı,
Oyunu kaldırıp tekrar yüklemeyi, deneyebilirsiniz.
Ekran kartım en güncel sürücüyü kullanıyor şu anda ve O.C yapmadım hiçbir zaman.

Ben ve diğer dört arkadaşımda bu sorundan dolayı oyunu oynayamıyoruz. Bizde herhangi bir çözüm bulamadık yeni bir düzeltme yaması beklemekten başka çaremiz kalmadı.
Bu sorun hakkındaki videoların en eskisi 2 senelik çok saçma gerçekten bu zamana kadar düzeltmemeleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı