i7 10700K 3600mm sıvı soğutma önerisi

Erdem20

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu an kullanmış olduğum MSI CoreLiquid 360r sıvı soğutmam bozuldu. Boşta 70 derecelerde geziyor, pompadan ses geliyor. Garanti için göndereceğim muhtemelen iade çıkacaktır. Yeni sıvı soğutma için ne tavsiye edebilirsiniz? Benim aklımda gene MSI CoreLiquid K360 modeli var ekranlı olan. Ortalama 2.000 ₺ bandında hangi modelleri önerebilirsiniz?

WhatsApp Image 2021-10-19 at 18.28.36.jpeg

Arctic fanlarda düşük rpm'de humming oluşuyor hocam. NZXT X73 düşünülebilir. Ayrıca bequiet pure loop 360mm alınabilir.

Kasanın içerisinde uyum ve soğutma performansı olarak en ideali olan hangisidir? H150i Capellix de düşünmüştüm o nasıldır? MSI K360 bunlarda biraz pahalı ekranı olduğu için ortalama 2300 civarında bulunuyor aldığıma değer mi? ya da NZXT ile Corsair arasında seçim yapacak olsak hangisi mantıklı olurdu.

Kasanın içerisinde uyum ve soğutma performansı olarak en ideali olan hangisidir?

Soğutma konusunda en iyisi Arctic. Ama radyatörü kalın biraz. H150i Elite Capellix'de gayet güzel bir soğutucu, onu da alabilirsiniz. MSI için o kadar farka değeceğini düşünmüyorum. NZXT vs Corsair konusunda ise NZXT daha ucuz olduğu için onu tercih ederdim ben. Ayrıca NZXT X73, H150i Elite Capellix'den daha iyi diye biliyorum ama emin değilim.

Edit: H150i Elite Capellix daha ucuzmuş Amazon'da. İkisi de tercih edilebilir, gayet iyi soğutucular. Seçim sizin. @Erdem20

Son düzenleme:
Kasanın içerisinde uyum ve soğutma performansı olarak en ideali olan hangisidir? H150i Capellix de düşünmüştüm o nasıldır? MSI K360 bunlarda biraz pahalı ekranı olduğu için ortalama 2300 civarında bulunuyor aldığıma değer mi? ya da NZXT ile Corsair arasında seçim yapacak olsak hangisi mantıklı olurdu.
neredeyse iki üründe aynı performansa sahip hangisini beğendiyseniz olun benim oyun nzxten yana

Soğutma konusunda en iyisi Arctic. Ama radayatörü kalın biraz. H150i Elite Capellix'de gayet güzel bir soğutucu, onu da alabilirsiniz. MSI için o kadar farka değeceğini düşünmüyorum. NZXT vs Corsair konusunda ise NZXT daha ucuz olduğu için onu tercih ederdim ben. Ayrıca NZXT X73, H150i Elite Capellix'den daha iyi diye biliyorum ama emin değilim.

Edit: H150i Elite Capellix daha ucuzmuş Amazon'da. İkisi de tercih edilebilir, gayet iyi soğutucular. Seçim sizin. @Erdem20
Dediğim gibi uyum ve performans benim için önemli olan. NZXT X73 alalım o zaman. Fiyatı normal mi peki 1795 ₺. İndirim vs. beklemelimiyim ?

Peki şöyle birşey yapsak. Hem fanlar argb hemde performansı iyi olduğunu düşündüğüm bir soğutucu. bunu alsam daha mantıklı olabilir gibi geldi ne diyorsunuz ? @metaphroz @494722
Edit: Fiyatı önemli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı