i7 10700K için 1700 TL sıvı soğutucu önerisi

Arctic Liquid Freezer II çok iyi olduğuyla ilgili birçok yerde yazılar okudum.RGB olmaması çok kötü.Onuda değerlendirmeye alayım.
Sıvı soğutma garantileri bazı markaların sitelerinde 5 yıl yazıyor ama satıcıların sitelerinde iki yıl yazıyor.O konuda kafamı karıştırıyor.Bir arıza durumunda hangisinin teknik servisi daha iyidir?

Arctic Liquid Freezer II çok iyi olduğuyla ilgili birçok yerde yazılar okudum.RGB olmaması çok kötü.Onuda değerlendirmeye alayım.
pompada rgbye önem vermiyorsanız onun fanlarını kasaya takıp kendiniz corsair ll fanlarından alabilirsiniz. Sıcaklık kaybı olmadan RGB fan kullanabilirsiniz.

Bir kere Aorus kullanamazsınız, RGB girişi farklı diye biliyorum, ModArt incelemişti. Asus LC serisi sıkıntı çıkartıyor diye biliyorum, önermem. Corsair kalitelidir ama fiyatlar biraz tuzlu. Geriye zaten tek seçenek kalıyor, arkadaşlar da önermiş; PF360, ben de öneririm, üzmez. 😁
Asuslar ne gibi sıkıntı çıkartıyor biraz bilgi verebilir misiniz? Bildiğim kadarıyla fanlarının cfm sp değerleri çok yüksek.

Asus Ryujin hariç pompa biraz sesli çalışıyor. Sıcaklık farkı aralarında yok denecek kadar az ama radyatör malzemesinden de lc serisinde biraz kısılmış.

MSI Mag Coreliquid 360R Sıvı Soğutma
SilverStone PF360 ARGB Sıvı Soğutma
Arctic Liquid Freezer II

Bu üçü ön plana çıkıyor anladığım....Bu üçüyle ilgili testlere bakayım ,incelemeleri seyredeyim üçünden birine yöneleyim o zaman. Umarım teknik servis ve garantileri Türkiye'de iyidir.

MSI Mag Coreliquid 360R Sıvı Soğutma
SilverStone PF360 ARGB Sıvı Soğutma
Arctic Liquid Freezer II

Bu üçü ön plana çıkıyor anladığım....Bu üçüyle ilgili testlere bakayım ,incelemeleri seyredeyim üçünden birine yöneleyim o zaman. Umarım teknik servis ve garantileri Türkiye'de iyidir.
MSI anakartımla ilgili sorun yaşamış biri olarak teknik servisi beğenmedim. Silverstone teknik servis gayet düzgün çalışmakta. Arctic ile ilgili çok bilgim yok ancak uzun garanti süreleri ve kendinden emin sözleri hiçbir sorun yaşamayacakmışsınız hissi veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı