i7 10700K sistemin Cyberpunk 2077 performansı

İmkansız abi. Oyunun "ilk çıktığı hafta" 1070 ile Ultra'da 30-40, kalabalık alanlarda arabayla 15-30 FPS alıyordum.

Sizde ekstra bir problem var.
RTX ULTRA ve bazı yerler sayko da şehrin en kalabalık yerine 3.şahıs kamera ile gidiyordum.
3090 ile o kadar olamaz ya. Bir yanlışınız var. 3090 bile 1080P'de zar zor oynatıyorsa ne yapacağız biz?
Cyberpunk 2077 at 4K max details is a strain for even the Nvidia RTX 3090. ... And as mentioned, even when using Nvidia's DLSS tech in performance mode to help boost frame rates considerably, the RTX 3090 achieved an average frame rate of 57.8 fps (without DLSS, the result was a sluggish 22 fps).

DLSS'siz 27.8 fps.

Not: Bu arada imzamdaki sistemi kafama göre topladım. Normalde GeForce Now'dan oynuyorum ve aşağıdaki sisteme yakın bir sistem var.

RTX ULTRA ve bazı yerler sayko da şehrin en kalabalık yerine 3.şahıs kamera ile gidiyordum.

4K Ultra + RTX Ultra'da 55 FPS, 1080P Ultra + RTX Ultra'da 88 FPS gösteriyor aslında. İkisinde de DLSS Quality modunda.

İşlemciniz ne ki sizin bu kadar dandik performans almışsınız? DLSS kapalıydı herhalde?

Cyberpunk 2077 at 4K max details is a strain for even the Nvidia RTX 3090. ... And as mentioned, even when using Nvidia's DLSS tech in performance mode to help boost frame rates considerably, the RTX 3090 achieved an average frame rate of 57.8 fps (without DLSS, the result was a sluggish 22 fps).

DLSS'siz 27.8 fps.
Ama bu olay 4K'da olmuş

Geforce Now'da aynı bilgisayar üzerinde birden fazla kişiye oyun oynatılıyor diye biliyorum. Dolayısıyla bir performans göstergesi değil.
Hayır hocam yanlış biliyorsunuz diye biliyorum. Herkes için ayrı bilgisayarlar olması lazım. Bu evin 20M2 odası gibi düşünmeyin o odayı. Zaten o yüzden free sürüm giremiyor ya da o yüzden çok sıra var.

Yeni konular

Geri
Yukarı