i7 10700K vs Ryzen 5 5600X

Peki arkadaşlar her 2 işlemcinin özelliklerine baktığımda amd pcıe4.0 desteği ve 3200mhz desteği sunuyor bu konuda intel pcie3.0 ve 2933mhz desteği veriyor. Bunların + ve - si nedir bilgisi olan var mı?

Peki arkadaşlar her 2 işlemcinin özelliklerine baktığımda amd pcıe4.0 desteği ve 3200mhz desteği sunuyor bu konuda intel pcie3.0 ve 2933mhz desteği veriyor. Bunların + ve - si nedir bilgisi olan var mı?

Hocam aklınızı yıkıyorlar, 10700K için anakart değiştirmeye değmez. 10700K kaldıracak anakart zaten en aşağı 2000 TL. Hadi indirimde buldunuz 1600 TL. 1600 TL'ye AMD tarafında B550 Tomahawk alınıyor. Her türlü paranıza yazık.

Hocam aklınızı yıkıyorlar, 10700k için anakart değiştirmeye değmez. 10700k kaldıracak anakart zaten en aşağı 2000 TL. Hadi indirimde buldunuz 1600 TL. 1600 TL'ye AMD tarafında B550 Tomahawk alınıyor. Her türlü paranıza yazık.

Aslında AMD işlemciye OC yapsak performansı Intel'den yüksek olmaz mı?

Hayır video attım yukarıda.
Sadece Intel, Intel, Intel demişsiniz. Ekstra olarak masrafa girip anakart alacak arkadaş. Sonrasında ise zaten eskimiş nesili yakında 2 nesil geriye düşüp güncellemek ister ise bir daha anakart alacak. tutturmuşsunuz 10700k diye. Yaptığınız yorumlar ise çok emin. Mantıklı düşünün. Hiçbir markanın Fanboyu değilim mantıktan yanayım.

Sadece Intel, Intel, Intel demişsiniz. Ekstra olarak masrafa girip anakart alacak arkadaş. Sonrasında ise zaten eskimiş nesili yakında 2 nesil geriye düşüp güncellemek ister ise bir daha anakart alacak. Tutturmuşsunuz 10700k diye. Yaptığınız yorumlar ise çok emin. Mantıklı düşünün. Hiçbir markanın fanboyu değilim mantıktan yanayım.

Hocam ben AMD taraftarıyım beni yok sayın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı