i7 10700KF görüntü gelip gidiyor

sertac006

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam yeni topladığım sistemde ufak bir sorun yaşıyorum, yardımlarınızı bekliyorum. Windows açılışta ekran kartımı görmüyor bir işlem yapmaya çalıştıktan sonra aktiflesiyor. Ekran kararıyor. Sonra monitörlere görüntü geliyor. İslemcimin dahili grafik birimi yok. 10700KF işlemci, Z490E GAMING ASUS anakartım. BIOS üzerinden sanırım aktif etmem gerekiyor. Ancak bulamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Pek açık olmamış. Şimdi sizin ekran kartınız var mı, yok mu? Çünkü o işlemciden görüntü alamamanız gerekiyor.

Benim hatam pardon. Ekran kartım tabii ki var ancak Windows açılışta sanki driver yüklü değilmiş gibi görüntü veriyor. Düşük çözünürlük, ve tek monitörden gelen görüntü ancak. İslem yapmak istediğimde doğru çözünürlük ve diğer monitöre de görüntü geliyor.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü silip, tekrardan kurmayı denediniz mi?

Ayrıca anakartınızı belirtirseniz o ayarı belki bulabiliriz.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü silip, tekrardan kurmayı denediniz mi?

Sistemi yeni formatladigim için boyle bisi denemeyi gerek görmedim NVIDIA Denetim Masası ilk başta gözükmüyor sanki driver hiç kurulu değilmiş gibi ama ilk islemimde dosya açmak ya da tarayıcı açmak gibi NVIDIA Denetim Masası gözükmeye başlıyor.

Sistemi yeni formatladigim için boyle bisi denemeyi gerek görmedim NVIDIA Denetim Masası ilk başta gözükmüyor sanki driver hiç kurulu değilmiş gibi ama ilk islemimde dosya açmak ya da tarayıcı açmak gibi NVIDIA Denetim Masası gözükmeye başlıyor.
Bu yüzden bana sürücü sorunlu gibi geldi. Attığım rehberi uygulayabilir misiniz?

Bu yüzden bana sürücü sorunlu gibi geldi. Attığım rehberi uygulayabilir misiniz?

Deneyeceğim sonucu yazacağım teşekkürler.
Denedim ancak sorun çözülmedi anakart modelimi yazmıştım görülmedi sanırım ASUS Z490E GAMING.
yardım edebilecek kimse yok mu acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı