i7-10750H laptop oyunda düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Zekke

Decapat
Daha fazla  
  • Intel i7-10750H (2.60GHz) 12 cpus.
  • NVIDIA GTX 1650 Ti.
  • Intel UHD Graphics.
  • 16 GB RAM.

Fortnite oynarken ayarların hepsi destansı, V-Sync kapalı, DirectX12 ve NVIDIA Reflex Boost+ kullanıyorum ve oyun hep 35-40 FPS arası gidip geliyor.
İzlediğim videolarda aynı ayarlar ve sistem özellikleriyle 60-75 FPS aldığını görüyorum ancak bende hep 30-40 FPS, ayarları en düşüğe alsam bile FPS değişmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücülerin güncel olduğundan emin misin benim masaüstü PC de GTA 5 çok kötü kasıyordu sistem iyi olmasına rağmen sonra ekran kartını güncelledim düzelmişti.

Dahili kartı görüyor olabilir. Masaüstü sağ click - görüntü ayarları - grafik seçeneklerine girin. Oyunun exe dosyasını seçin ve grafik birimi seçiminde performansı seçin.

Dahili kartı görüyor olabilir. Masaüstü sağ Click - görüntü ayarları - grafik seçeneklerine girin. Oyunun exe dosyasını seçin ve grafik birimi seçiminde performansı seçin.

Yok onu ayarlamıştım GTX 1650 Ti'ı görüyor.

Sürücülerin güncel olduğundan emin misin benim masaüstü PC de GTA 5 çok kötü kasıyordu sistem iyi olmasına rağmen sonra ekran kartını güncelledim düzelmişti.

Bütün sürücülerim güncel sadece son NVIDIA Driver'ı indirmedim, ondan bir önceki sürümü kullanıyorum.

Geri
Yukarı