i7 10750H ve RTX 2060 laptop nasıldır?

Arkadaşlar bende anlamadım yorumlarınızı kızgın emojileri atmıssınız arkadaş özellikle sormuş ki masaüstü toplasam ne olurdu. Çok daha iyi bir masaüstü PC toplanabilir yanlış bir şey mi dedim?
Arkadaşın cümlesi ; Ya da masaüstü toplasaydım deliler gibi fark olur muydu?
Evet olurdu. Konuyu okumadan yorum yapmasanız iyi olur diye düşünüyorum.

Cidden konuyu açıp uçanlara sinir oluyorum. Günün ortasında uyumaya mı gittin? Konu açıyorsan duracaksın başında.

RAM MHz'i yazmıyor SSD ise büyük ihtimalle SATA 3 tür yani o kadar da uçuk fiyatlar yok.

RAM 3200MHz ancak anakart 2933 MHz destekliyor. SSD hakkında fikrim yok.
Güzel kanka Monster Tulpar 19.2 mi aldın.
Değer kanka şu dönemdeki piyasaya bakarsak.
Önemli olan mennun musun PC'den.

Evet hocam Monster. T7 20.2.1 11 binden aldım.
Şimdi kendi gördüklerime dayanarak söylüyorum. Piyasada 7-8KYA benim PC'nin kasaları var. Bunun üzerine ekipman artı monitör 2K tutsa yine 10K gibi bir fiyata gelecek. Ben zaten PC'yi 11kya aldım. Performans farkı oluyor ancak çok bir fiyat farkı olmuyor sanırım ancak lütfen hatalıysam beni düzeltin. Lütfen hemen kızmayın düşüncelerim doğru mu?

Son düzenleme:
Hocam 11K bütçeye 2070 Super sığıyor kaba hesabıma göre belki yanılıyorumdur ama. RTX 2060'a oranla çok daha iyi bir kart siz oradan hesap edin. Ekipmanlar monitör dahil 11k ya 2070, 2070 Super zorlanabilirdi bence. Ama yine Laptop bazında güzel bir fiyata aldınız bence. Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı