i7-10750H yüksek sıcaklık değerleri

Gayet normal değerleriniz. İşlemciniz vaadedilen puanı alıyor. İyi bir macun sürerek bu puanı 3100 seviyesine çekebilirsiniz rahatlıkla. Sizden bir ricam var Cinebench R20 indirme linki bulamadım acaba nereden indirdiniz?
Bana vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Microsoft Store den indirmiştim R23 çıkmış.

Bana vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Microsoft Store den indirmiştim R23 çıkmış.
Tüh, bende R20 indirmek istiyorum. R23 yeni çıktı ve puan karşılaştırılması çok az.

Bendede G780 var aynı işlemci cinebench R20'de 2500 puan alıyor, yük altında 3.1 ghz'e kadar düşüyor neden bukadar büyük bir fark var?
Throttle yiyordur işlemcin. Ben de İ7 9750H var 2790 alıyorum. Seninkinden daha düşük olması gerekir.

Throttle yiyordur işlemcin. Ben de İ7 9750H var 2790 alıyorum. Seninkinden daha düşük olması gerekir.
hocam throttle yemesini nasıl önleyebilirim? undervolt kilitli gelişmiş biosa giremiyorum casper aldık diye tövbe tövbe 10k lık pc almış gibimi olucam ceza olarak?

hocam throttle yemesini nasıl önleyebilirim? undervolt kilitli gelişmiş biosa giremiyorum casper aldık diye tövbe tövbe 10k lık pc almış gibimi olucam ceza olarak?
Ben 13K ya aldım laptopu HP OMEN. Evet maalesef Casper almak hatadır. Undervolt yapamıyorsan kaliteli bir termal macun al ve sür. Fiyat takıntım yok diyorsan Thermal Grizzly Kryonaut öneririm.
Laptop soğutucu da alabilirsin ek olarak.

Ben 13K ya aldım laptopu HP OMEN. Evet maalesef Casper almak hatadır. Undervolt yapamıyorsan kaliteli bir termal macun al ve sür. Fiyat takıntım yok diyorsan Thermal Grizzly Kryonaut öneririm.
Laptop soğutucu da alabilirsin ek olarak.
Sölediğin termal macunu sürsem senin sıcaklıklar gibi olurmu bağri?

Sölediğin termal macunu sürsem senin sıcaklıklar gibi olurmu bağri?
Benim sıcaklıklar derken, benim sıcaklıklar da az değil ki. Önemli olan ısınsa bile performans düşürmemesi bu termal macunu sürersen doğru bir şekilde 8 ila 10 derece sıcaklık azalır buna bağlı da performansın yükselir.

Yeni konular

Geri
Yukarı