i7 10870h vs i7 11800h

Hocam yanlış anlamayın ama bu fiyata 3060 mı alınır?

Bunların arasında en güzeli ortadaki duruyor hocam.

19, 300'e aldım kampanyanın son laptopuydu. 17,3 ekran olarak daha ucuzu ve iyisi yoktu bu fiyata.

Bunların arasında en güzeli ortadaki duruyor hocam.
Evet, benim de çok hoşuma gitmişti. Arkadaş 17.3'e daha çok yoğunlaştığı için yine de 17.3' modeli de bırakayım dedim.
İyi yapmışsınız o zaman hocam, problem yok zaten birbirine yakın değerler alan modeller.

Asıl soru kaynadı işlemci arasındaki fark kaç FPS olur sizce oyun ve genel kullanımda hız etkisi nedir bu işlemcilerin?
Laptop kıyası değil de işlemci kıyası açısından merak ediyorum.
Evet, benim de çok hoşuma gitmişti. Arkadaş 17.3'e daha çok yoğunlaştığı için yine de 17.3' modeli de bırakayım dedim.

İyi yapmışsınız o zaman hocam, problem yok zaten birbirine yakın değerler alan modeller.

Yalnız şu attığınız laptop tam alınacak laptopmuş ama ama ama :)

Asıl soru kaynadı işlemci arasındaki fark kaç FPS olur sizce oyun ve genel kullanımda hız etkisi nedir bu işlemcilerin?
Laptop kıyası değil de işlemci kıyası açısından merak ediyorum.
Genel kullanımda hızı gözle fark edilmeyecek kadar derecede az olur. İki işlemci de gerçekten üst seviye işlemciler. Şuan günümüz oyunlarında ise pek bir fark olacağını sanmıyorum. Yeni nesil AAA+ oyunlarda 5-10 FPS civarı oynama yapabilir. Onun dışında diğer AAA+ olmayan oyunlarda işlemciler yeteri kadar besleyeceği için FPS farkı pek mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı