i7 11800h - RTX 3060 vs Ryzen 7 5800H - RX 6600M

20k alti degil ki?
Onun haricinde laptoplarda NVIDIA cok daha onde.
V20.4 kat ve kat daha iyi.

Ben baktığım zaman vardı 20k altına
Ama ekran küçük olduğunu belirttim.
Tercih meselesidir ben gördüm paylaştım karar kendisinindir.
20k alti degil ki?
Onun haricinde laptoplarda NVIDIA cok daha onde.
V20.4 kat ve kat daha iyi.

Yanlış olan ne var da beğenmediniz onu anlamadım.
Bende Monster'ı önerdim.
Önerimi yaptığım zaman.
Aynı laptopun aynı işlemci aynı ekran kartı aynı RAM miktarı aynı SSD miktarlı sadece ekranı 15.6 olan modeli 20k altı dedim
17.3 almana hiç gerek yok gibi kesin yargıda bulunmadım.

Siz yorumumdan neyi seçtiniz de beğenmediniz acaba.

@kronik1907 20k altı dediniz diye.
Begenmedim değil ana 20k altı olmadığını belli etmek için o emojiyi kullandim.

Yorumu dün yapmışım ki burada öneride bulunduğum hiçbir ürünü güncel fiyatına bakmadan yazmam hatta fiyat arama motorlarında o fiyatı görsem dahi.
Bazen o fiyatın üstüne tıklayıp siteye gittiğinde fiyat değişkenlik gösterebiiyor diye siteye uğrayıp güncel fiyata bakmadan öneride bulunmam

Fiyatına dün bakıp öneride bulunuyorum.
Yorumu bugün okuyorsunuz bugün baktığınız fiyatlar üzerinden değerlerndirmeye alıp beğenmiyorsunuz yorumu.

Mantıklı mı sizce.

Yorumu dün yapmışım ki burada öneride bulunduğum hiçbir ürünü güncel fiyatına bakmadan yazmam hatta fiyat arama motorlarında o fiyatı görsem dahi.
Bazen o fiyatın üstüne tıklayıp siteye gittiğinde fiyat değişkenlik gösterebiiyor diye siteye uğrayıp güncel fiyata bakmadan öneride bulunmam

Fiyatına dün bakıp öneride bulunuyorum.
Yorumu bugün okuyorsunuz bugün baktığınız fiyatlar üzerinden değerlerndirmeye alıp beğenmiyorsunuz yorumu.

Mantıklı mı sizce.
Hocam amma uzattınız, olay begenmemek değil sadece anlik olarak hatalı oldugunu belirtmek.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı