i7 11800h - RTX 3060 vs Ryzen 7 5800H - RX 6600M

Hocam amma uzattınız, olay begenmemek değil sadece anlik olarak hatalı oldugunu belirtmek.

Uzattınız ne demek yaaa.
Biraz haddinizi bilin.

Benim orada hiçbir yanlış cümlem.
Hiçbir yoldan çevirici bir hareketim yok.

İki ürün arasında tercih ne 11800hlı 3060'lı Monster.
Eğer ki 17.3" şart değilse aynı şartlarda 15.6" daha ucuza varsa alırım diyorsanız 20k altına da
Aynı sistemin 15.6 lısı var
Nerede 6600 lüyü önermişim ben
Tamam yanlış anlaşılma olabilir
Ama olayı yanlış anlayan sizsiniz.
Hala ukalalık yapan sizsiniz.

Uzattınız ne demek yaaa.
Biraz haddinizi bilin.

Benim orada hiçbir yanlış cümlem.
Hiçbir yoldan çevirici bir hareketim yok.

İki ürün arasında tercih ne 11800hlı 3060'lı Monster.
Eğer ki 17.3" şart değilse aynı şartlarda 15.6" daha ucuza varsa alırım diyorsanız 20k altına da
Aynı sistemin 15.6 lısı var
Nerede 6600 lüyü önermişim ben
Tamam yanlış anlaşılma olabilir
Ama olayı yanlış anlayan sizsiniz.
Hala ukalalık yapan sizsiniz.
Hocam ben derdimi anlattim. Olay sizle ilgili de değil. Sadece anlık hatali oldugunu gelenlere bildirmek istedim. Benim begenmeme deme sebebin buydu.

Hocam ben derdimi anlattim. Olay sizle ilgili de değil. Sadece anlık hatali oldugunu gelenlere bildirmek istedim. Benim begenmeme deme sebebin buydu.

Yanlış anlaşılmakla ilgili hiçbir problem yok.
Benim de zaman zaman yanlış anladığım durumlar olabiliyor.

Size diyorum ki.
Ben dün baktım bu fiyata vardı.
Siz bu günün fiyatı ile eleştiri yapıyorsunuz.

Siz doğrudur fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor dün baktğınızı gözümden kaçırmışım diyerek olayı kapatacağınız yere ukala ukala uzatma muhabbetine giriyorsunuz.
Ben tavırlarıma dikkat ederken.
Karşımdakini eleştirirken kırmamaya çalışırken.
Karşımdaki böyle davrandı mı?
Kralı gelsin forumdan atılacağımı bilsem haddini bildirmeden konuyu kapatmam.
Bu yüzden lütfen haddinizi biliniz.

@kronik1907 20k altı dediniz diye.
Begenmedim değil ana 20k altı olmadığını belli etmek için o emojiyi kullandim.

Hocam arkadaş doğru söylüyor 20k altına var.
@kronik1907 hocam ben T5 20.3 istiyorum fakat T7 20.4'ün kasası daha büyük olduğu için soğutmasının da daha iyi olduğunu ve 20.3'ten performans olarak biraz daha iyi olduğunu söylediler ondan t7ye daha sıcak bakıyorum maksimum bütçem 20.500 ve T7 modeli bazen bu fiyatlara iniyor arada bin fark olsa da bence verilebilir soğutma önemli sonuçta bir de performans kaybı söz konusuysa.
@kronik1907 hocam ben T5 20.3 istiyorum fakat T7 20.4'ün kasası daha büyük olduğu için soğutmasının da daha iyi olduğunu ve 20.3'ten performans olarak biraz daha iyi olduğunu söylediler ondan t7ye daha sıcak bakıyorum maksimum bütçem 20.500 ve T7 modeli bazen bu fiyatlara iniyor arada bin fark olsa da bence verilebilir soğutma önemli sonuçta bir de performans kaybı söz konusuysa.

Son düzenleme:
Hocam arkadaş doğru söylüyor 20k altına var.

Doğrudur hocam
Zaten problem benim önerdiğim ürünü al diye diretmek değil.
Bizler elimizden geldiği kadar tavsiyelerde bulunuruz

Siz bu tavsiyeler, kendi araştırmanız ve tercih kriterlerinize göre seçiminizi yaparsınız.

Derdim sizin seçiminiz değil yani.
Yukarıda yapılan bir terbiyesizlik canımı sıktı.

Neyse
Neyi tercih ederseniz edin.
Şimdiden hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.

Geri
Yukarı