i7 12.nesil RTX 3000 serisi sistem önerisi (monitör hariç)

Bütçe
20000

tunatu

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bilgisayar toplamak istiyorum yardımınıza ihtiyacım var.

- Intel i7 12.nesil işlemci & minimum RTX 3060 ekran kartlı sistem toplamak istiyorum.
- Güç kaynağının Gold sertifikalı olması ve yüksek Watt'lı olması tercihim.
- Elimdeki sistemi satacağım için RAM ve SSD ucuza kaçabilir ya da belirttiğim bütçeye uygunsa tüm önerilerinize açığım.
- Monitörüm var.

Teşekkürler.

Not: Sadece kasa ve içindekiler için 20.000 TL bütçe. Ekipmanlarım ve monitörüm var.

Hazır sistem, toplama fark etmiyor.

Son düzenleme:
Hocam Intel ve Nvidia ikilisini tercih ediyorum. Belirtmeyi unutmuşum, anakart en ucuzu olabilir, elimde Asus TUF Gaming B660-Plus Wi-Fi D4 var.
Biraz kafam karıştı. Kesin kullanacağız parçalar varsa bu bütçeye RTX 3060 Ti koyalım. Yoksa RTX 3060 eklenebilir tabii.

Hocam bir sistem var elimde, onu satacağım. Kısaca şimdi yeni istediğim sistemin anakart-ssd-kasa parçaları en uygun en makul fiyatlı olanı olabilir.
Yeni sistemde amacım i7 12.nesil ve rtx 3000 bir ekran kartı.
Şu an halihazırda tuf Gaming b660 plus Wi-Fi d4 ATX Anakart, galax revolution 01 kasa hazır bekliyor.
İşlemci i7 12.nesil kesin,
rtx bütçe neyi el veriyorsa,
Psu gold sertifikalı istiyorum. Bu üçü kesin.
Anakart-ssd-kasa en ucuzu olursa diğer parçalara bütçe açılır diye düşündüm hocam

@tunatu @Uchiha Shisui

Hocam bir sistem var elimde, onu satacağım. Kısaca şimdi yeni istediğim sistemin anakart-SSD-kasa parçaları en uygun en makul fiyatlı olanı olabilir.
Yeni sistemde amacım i7 12.nesil ve RTX 3000 bir ekran kartı.
Şu an halihazırda TUF Gaming B660 Plus Wi-Fi D4 ATX anakart, Galax revolution 01 kasa hazır bekliyor.
İşlemci i7 12.nesil kesin,
RTX bütçe neyi el veriyorsa,
PSU Gold sertifikalı istiyorum. Bu üçü kesin.
Anakart-SSD-kasa en ucuzu olursa diğer parçalara bütçe açılır diye düşündüm hocam.

@tunatu @Uchiha Shisui

Anladığım kadarıyla parçaları tek tek istiyosunuz yoksa hazır sistemmı.

Hocam ben yeni bir sistem alacağım. Alacağım sistemde tüm parçalar olacak fakat kasa, anakart,ssd en ucuzu seçmek istiyorum.
Şu an kullandığım sistemden anakart ve ssd’yi yeni gelen sisteme takıp eski sistemi kasa olarak satacağım.

Geri
Yukarı