Monterey i7 12700K sisteme Monterey kurulur mu?

Şu anlık Wi-Fi ile devam etmemiz gerekmekte. Ethernet için Monterey'i kurduktan sonra ayar yapmamız gerekiyor. EFI'nin birkaç ayarı kaldı bittikten sonra linki bırakacağım.

Buyurun.

Geri dönüş yapmayı unutmayın.
Tamam hocam çok teşekkür ederim.

Hocam bios ayarlarını bu videoya göre yapıyorum. Resetleyince bilgisayar bios giriş ekranını hiç göstermeyip direkt windows 11 i açıyor.
Windows kurulu olduğu Ssd yi söktüm bu seferde ekrana görüntü gelmiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu gecelik benden bu kadar artık yarın kurmaya çalışırım.

Son düzenleme:

Hocam aldığım ikinci el RX 580 ekran kartı bozuk çıktı Hackintosh için BIOS ayarlarını yapınca bilgisayar resetlenince bir türlü BIOS'a giremedim. Direkt Windows 11 ekranı açılıyor. Anladığım kadarıyla mining için BIOS'u değiştirilmiş. Sıfır almayı düşünüyorum açıkçası RX6800 XT ama 7000 seriside çıkacakmış onu beklesem 1 ay diyorum hem de 7000 serisi almasam bile RX6800 fiyatı düşer diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aldığım ikinci el RX 580 ekran kartı bozuk çıktı Hackintosh için BIOS ayarlarını yapınca bilgisayar resetlenince bir türlü BIOS'a giremedim. Direk Windows 11 ekranı açılıyor. Anladığım kadarıyla mining için BIOS'u değiştirilmiş. Sıfır almayı düşünüyorum açıkçası RX6800 XT ama 7000 seriside çıkacakmış onu beklesem 1 ay diyorum hem de 7000 serisi almasam bile RX6800 fiyatı düşer diye düşünüyorum.

RX 7000 serisine daha destek gelecek mi belli değil, o yüzden RX 6000 serisinden kart alman daha mantıklı. Alabileceğin RX 6000 kartlar: 6600, 6600XT 6800XT ve 6900XT. En kötü ihtimal olarak RX 580'e orijinal BIOS yazdırırız.

Son düzenleme:
Hocam aldığım ikinci el RX 580 ekran kartı bozuk çıktı Hackintosh için BIOS ayarlarını yapınca bilgisayar resetlenince bir türlü BIOS'a giremedim. Direkt Windows 11 ekranı açılıyor. Anladığım kadarıyla mining için BIOS'u değiştirilmiş. Sıfır almayı düşünüyorum açıkçası RX6800 XT ama 7000 seriside çıkacakmış onu beklesem 1 ay diyorum hem de 7000 serisi almasam bile RX6800 fiyatı düşer diye düşünüyorum.

Hocam neden Monterey kurmak istiyorsunuz?

Herhangi bir sebep olabilir. İşi için kurması zorunlu olabilir. Merak da olabilir.
İyi akşamlar Hocam, Aslında işde var birazda merak için diyebiliriz hocam, 6900xt aldım taktım yarın kurulumu deneyeceğim değişmesi gereken birşey var mı hocam efi dosyasında

Son düzenleme:
Evet. NVRAM-->7C-->boot args'a bu kodu da ekle. agdpmod=pikera
Hocam merhaba şu anda kurmaya çalışıyorum. Secure boot açık ivalid signature detected hatası alıyorum. Kapatıncada HfsPlus. efi hatası alıyorum.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 14
  • image.jpg
    image.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 14

Geri
Yukarı