i7 2600 R7 200 sistemin oyun performansı nasıl olur?

İşletim sistemi
Windows 10

Loqsy0917

Centipat
Daha fazla  
Sizce popüler oyunlarda kaç FPS alırım? Şu an tek 8 GB RAM var zorlanıyor, yani %70 falan kullanıyor. Opera vesaire açıkken o yüzden pazartesi günü bir 8 daha alacağım ve bayağı FPS artacağını düşünüyorum. Bilgileriniz varsa yazarsanız mutlu olurum. Forza Horizon 4'te en düşük 20 FPS alıyorum. Tek 8 GB RAM var şimdi 16 GB yapınca kaç olur, vesaire bilgi verirseniz FPS değerleri hakkında vesaire işime yarayabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce popüler oyunlarda kaç FPS alırım? Şu an tek 8 GB RAM var zorlanıyor, yani %70 falan kullanıyor. Opera vesaire açıkken o yüzden pazartesi günü bir 8 daha alacağım ve bayağı FPS artacağını düşünüyorum. Bilgileriniz varsa yazarsanız mutlu olurum. Forza Horizon 4'te en düşük 20 FPS alıyorum. Tek 8 GB RAM var şimdi 16 GB yapınca kaç olur, vesaire bilgi verirseniz FPS değerleri hakkında vesaire işime yarayabilir.

Çift slot ciddi fark eder.

hocam gözle görülür fark hissedersiniz lakin aynı RAM’ı alın.

Hocam gözle görülür fark hissedersiniz lakin aynı RAM'ı alın.

Hocam benim RAM HyperX 8 GB 1333 MHz DDR3 internette çıkmıyor satışı yok galiba 1600 MHz olanı cıkıyor oda degil yani şey var aklımda.
Bunu almayı düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı