i7 2600 sisteme GTX 1050 Ti yükseltmesi yapma

UmutIşığı

Hectopat
Daha fazla  
  • Intel® Core™ i7 Islemci i7-2600 (3.40GHZ 8MB)
  • İşletim Sistemi Orijinal Windows® 10 (64 Bit)
  • Anakart Foxconn H61 MXL-K LGA 1155
  • Bellek 8 GB DDR-III
  • Ekran Kartı ATI HD 6750 PRO 1GB (2GB)

Sistemim bu şekilde marka bilgisayar. Ekran kartını güncellemek istiyorum. GTX 1050 Ti düşündüm. MSI modelini düşündüm. 3 model arasında kaldım.

Bu ekran kartlarından en çok Gaming X modeli hoşuma gitti ama kasama sığar mı bilmiyorum. Birkaç video izledim mini kasalara sığıyor gibisinden şeyler söylediler. Ben de buraya sorayım dedim öyle alayım dedim.

Kasa içinin resmi :
31fa9f17-93f6-4cfa-8593-3b9a0ea65d7f.jpg

Monitorum VGA çıkışlı olduğu için sorun yaratacaktır, bundan dolayı dönüştürücü baktım ve araştırdım. Bu ürünleri buldum sizce iyi ürünler mi ?

Ek olarak belirtmek isterim. Psu değiştireceğim. Corsair 450v alacağım. Şimdi kullandığım psu 300 watt.
CORSAIR BUILDER VS SERİSİ 450W GÜÇ KAYNAĞI

• Intel® Core™ i7 Islemci i7-2600 (3.40GHZ 8MB)
  • İşletim Sistemi Orijinal Windows® 10 (64 Bit)
  • Anakart Foxconn H61 MXL-K LGA 1155
  • Bellek 8 GB DDR-III
  • Ekran Kartı ATI HD 6750 PRO 1GB (2GB)
Sistemim bu şekilde marka bilgisayar. Ekran kartını güncellemek istiyorum. GTX 1050 Ti düşündüm. MSI modelini düşündüm. 3 model arasında kaldım.

Bu ekran kartlarından en çok Gaming X modeli hoşuma gitti ama kasama sığar mı bilmiyorum. Birkaç video izledim mini kasalara sığıyor gibisinden şeyler söylediler. Ben de buraya sorayım dedim öyle alayım dedim.

Kasa içinin resmi :
31fa9f17-93f6-4cfa-8593-3b9a0ea65d7f.jpg

Monitorum VGA çıkışlı olduğu için sorun yaratacaktır, bundan dolayı dönüştürücü baktım ve araştırdım. Bu ürünleri buldum sizce iyi ürünler mi ?

Ek olarak belirtmek isterim. Psu değiştireceğim. Corsair 450v alacağım. Şimdi kullandığım psu 300 watt.
CORSAIR BUILDER VS SERİSİ 450W GÜÇ KAYNAĞI
Tavsiyem iki fanlı ve en ucuz olan 1050Tİ modelini alman aralarında maksimum 3-4 FPS fark yapar. Dönüştürücüler konusunda bir bilgim yok. Tahminende kart kasana sığar eğer sığmazsa da ucuzundan bir kasa alırsın. Mesela Corsair 270R tavsiye ederim. 300TL ama kaliteli ve şık bir kasa.

Tavsiyem iki fanlı ve en ucuz olan 1050Tİ modelini alman aralarında maksimum 3-4 FPS fark yapar. Dönüştürücüler konusunda bir bilgim yok. Tahminende kart kasana sığar eğer sığmazsa da ucuzundan bir kasa alırsın. Mesela Corsair 270R tavsiye ederim. 300TL ama kaliteli ve şık bir kasa.
Gaming x modeli kasama sığar mı ? net cevap verin lütfen.

Gaming x modeli kasama sığar mı ? net cevap verin lütfen.
Kasanızın modelini öğrenebilirmisiniz. Hazır sistemin bir kodu vardır o kodu internette aratıp kasa modelini ve özelliklerini öğrenebilirsiniz. Daha basiti olarak metre alıp kasa iç hacmini ölçmek olur :).
Kartın uzunluğu 23 ve yüksekliği 13 cm ona göre ölçün.

Son düzenleme:
Kasanızın modelini öğrenebilirmisiniz. Hazır sistemin bir kodu vardır o kodu internette aratıp kasa modelini ve özelliklerini öğrenebilirsiniz. Daha basiti olarak metre alıp kasa iç hacmini ölçmek olur :).
Kartın uzunluğu 23 ve yüksekliği 13 cm ona göre ölçün.
Rica etsem yardımcı olur musunuz @Tuncay Ozturk biraz baktım ama bulamadım.
Grundıg pc 2560 a5 i7 ürünün modeli.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı