i7 2600K ve GTX 1070 sistem nasıldır?

Alperen0758

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, siteye yeni üye oldum. Sistemim ne kadar iyi, ne kadar götürebilir, oyunlarda alabileceğim verim nedir?
İşlemci: i7 2600K.
Anakart: BIOSTAR H61mhv2.
Ekran kartı: Zotac GTX 1070 AMP Extreme 8 GB.
RAM: 16 GB 1600 MHz.
SSD: Kioxia 240 GB.
HDD: 1 TB.
Power: 700W.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, siteye yeni üye oldum. Sistemim ne kadar iyi, ne kadar götürebilir, oyunlarda alabileceğim verim nedir?
İşlemci: i7 2600K.
Anakart: BIOSTAR H61mhv2.
Ekran kartı: Zotac GTX 1070 AMP Extreme 8 GB.
RAM: 16 GB 1600 MHz.
SSD: Kioxia 240 GB.
HDD: 1 TB.
Power: 700W.

Sistem ikinci el sanırım çünkü böyle bir sistemin sıfır olmaz.
Bütçe nedir?

Güzel hocam. 3 yıl daha rahat götürür. Anakart Z serisi olsa daha iyi olurdu. Bu anakartla OC şansı yok. Yine de güzel hocam. Bazı yerlerde az darboğaz yapabilir. Fakat genel olarak güzel.

Güzel hocam. 3 yıl daha rahat götürür. Anakart Z serisi olsa daha iyi olurdu. Bu anakartla OC şansı yok. Yine de güzel hocam. Bazı yerlerde az darboğaz yapabilir. Fakat genel olarak güzel.

Yapmayın hocam SSD kötü,PSU ne idugu belirsiz, işlemci OC yapılmıyor.

Kendim de i7 2600K ve Zotac 1070 Amp Edition kullanıyorum. Extreme'i kasaya sığmamıştı :D Ben hala 1080p'de High-Ultra'da +40 FPS alıyorum oyunlarda. 1080p'de Low-Medium vs ile 60 FPS alarak 2-3 yıl daha gider bence.

İşlemci bende darboğaz yapmıyor, baktığım tüm oyunlarda GPU %90-100 kullanımda açıkçası. Ama çok sayıda oyunda uzun uzun test etmedim, istediğim performansı aldığım için.

Ama işlemci ve ekran kartı dışında bütün parçalarımız farklı. Onlar hakkında fikir veremeyeceğim.

Merhaba, şu an kullandığım bir sistem ama sadece ekran kartı yok, Almanya'dan hediye olarak geliyor bütçem olmadığı için işlemci değiştiremedim.

Yeni oyunlarda darboğaz hissedeceksiniz çünkü işlemciniz bir hayli yetersiz.
i7 olduğu için birçok para bayılıyor insanlar bu işlemcilere.
Anakart+işlemci+raminizi satıp i3 10100F+H410M anakart+2x8 DDR4 RAM alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı