i7 2600K ve GTX 960 sistem ile LoL'de düşük FPS sorunu

Poipoineds

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar lol'de düşük fps alıyorum. İşlemcim i7 2600k, ekran kartım MSİ GTX960 4G. Technopat'ın videolarında lol'de FPS 200'leri geçiyordu fakat bende full ayarlarda 60 FPS'yi geçmiyor, oyunda FPS sabitleyici sınırsızda olmasına rağmen. Bunun nedeni nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş oyunu hiç Türkçe oynamadım o yüzden İngilizce söyleyeceğim. Vsync'yi kapadıktan sonra FPS Limiti yazıyor. Türkçe'ye çevirisi bu galiba. Onu Uncapped yaparsan sorunun ortadan kalkar. Böylece 60 FPS üstüne çıkarsın.

Merhaba arkadaşlar lol'de düşük FPS alıyorum. İşlemcim i7 2600k, ekran kartım MSİ GTX960 4G. Technopat'ın videolarında lol'de FPS 200'leri geçiyordu fakat bende full ayarlarda 60 FPS'yi geçmiyor, oyunda FPS sabitleyici sınırsızda olmasına rağmen. Bunun nedeni nedir ?
Kardeş grafik ayarları kısmında fps limitinin olduğu yerde 2 tane kutucuk var altlı üstlü o kutucuklardan alttankini kapatırsan adı dikey senkronizasyon, fps sorunun ortadan kalkar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı