İ7 2670QM, 4GB RAM ve GT520M'li laptop kaç TL eder?

Bence sırf laptop bile o paradan gidebilir. Güçlü bir işlemci ve harici idare edecek bir ekran kartı. Şu an 2500 TL'ye alacağın sıfır dizüstüleri parçalar ikinci nesil i7.

Ben yerinde olsam dizüstü bilgisayarı 2000 civarından Sahibinden'e koyardım. Eminim ki alıcısı olacaktır. O güçte bir işlemciyi sıfır bilgiyarlarda bulmak imkansız o fiyata.
işlemci göründüğü kadar güçlü değil dostum.
SONY Vegasta basit bir edit yapayım dedim,droptan geçilmiyor.
Hadi işlemciyi geçtim,gt 520m nin gücü hiçbir şeye yetmiyor gta 4 low ayarlarda 30 fps anca.
Ayrice w10 kurulmak istenirse hd3000'in azizliğine uğrayacak. :D
Kısacası o 2000tl'ye koyanlar süs niyetine koyuyor.

işlemci göründüğü kadar güçlü değil dostum.
SONY Vegasta basit bir edit yapayım dedim,droptan geçilmiyor.
Hadi işlemciyi geçtim,gt 520m nin gücü hiçbir şeye yetmiyor gta 4 low ayarlarda 30 fps anca.
Ayrice w10 kurulmak istenirse hd3000'in azizliğine uğrayacak. :D
Kısacası o 2000tl'ye koyanlar süs niyetine koyuyor.

Grafik performansı kısmında muhtemelen geride kalacaktır, haklısınız ancak işlem performansı konusunda şu anda 3000 TL altı sıfır dizüstü bilgisayarları kesinlikle geçecek güçte bir işlemci.

Sizin için yeterli performansı verememiş olabilir ancak bunu karşılaştırma ölçütü olarak kullanmam çok mantıksız olur. Yapmak istediğiniz şeyleri güncel bir dizüstü bilgisayarda yapmak isteseniz çok daha kötü sonuçlar alacağınızı görebilirsiniz.

F/P oranının işlem gücü bakımından çok iyi durumda olmasından dolayı 2-3-4. Nesil i5 ve i7 işlemcili dizüstülerin ikinci el piyasası oldukça hareketli. Arkadaş da kendi bilgisayarını çok ucuzdan satmamalı bence.

Grafik performansı kısmında muhtemelen geride kalacaktır, haklısınız ancak işlem performansı konusunda şu anda 3000 TL altı sıfır dizüstü bilgisayarları kesinlikle geçecek güçte bir işlemci.

Sizin için yeterli performansı verememiş olabilir ancak bunu karşılaştırma ölçütü olarak kullanmam çok mantıksız olur. Yapmak istediğiniz şeyleri güncel bir dizüstü bilgisayarda yapmak isteseniz çok daha kötü sonuçlar alacağınızı görebilirsiniz.

F/P oranının işlem gücü bakımından çok iyi durumda olmasından dolayı 2-3-4. Nesil i5 ve i7 işlemcili dizüstülerin ikinci el piyasası oldukça hareketli. Arkadaş da kendi bilgisayarını çok ucuzdan satmamalı bence.
Hocam kim alır 2000TL'ye bunu merak ediyorum (gerçek anlamda)?

Hocam kim alır 2000TL'ye bunu merak ediyorum (gerçek anlamda)?

Oyun oynamayıp, 3000-3500 üstü para vermeden dizüstü bilgisayar almak isteyen kişiler için ideal bence. Sahibinden'de hiç de fena olmayan hızlarda satılıyor bu tarz bilgisayarlar. Satmakta kararlıysanız ilan koyun bence hocam, denemekten zarar gelmez.

Oyun oynamayıp, 3000-3500 üstü para vermeden dizüstü bilgisayar almak isteyen kişiler için ideal bence. Sahibinden'de hiç de fena olmayan hızlarda satılıyor bu tarz bilgisayarlar. Satmakta kararlıysanız ilan koyun bence hocam, denemekten zarar gelmez.
Letgo mu daha iyi olur Sahibinden'mi?

@Silinen üye Letgo'nun kitlesini hiç beğenmiyorum, muhtemelen Sahibinden daha uygun olur. GET ilan koyabilirseniz bence tahmin ettiğinizden daha hızlı satarsınız. Diğer türlü şehrinize bağlı tamamen.

Geri
Yukarı