i7 3610QM - GeForce 610M laptop Assetto Corsa oynatır mı?

pcci44

Decapat
Daha fazla  
RAM
6 GB DDR3
Ekran kartı
610M
İşlemci
İ7 3610QM
Selam. Assetto Corsa almayı düşünüyorum. Ama sistemim kaldırır mı bilmiyorum ona göre alacağım. Oynatır mı sizce oynatsa bile ortalama kaç FPS verir. Cihaz laptop.

3317U + GT 635M ile 20-40 FPS arası oynuyordum düşük ayarlarda ama bu dediğim modsuz shadersiz hali. İnternette gördüğünüz videolar gibi oynamak için yetmez.
Hocam karıştırmayın. Sizin kartınız Kepler, o kart Fermi. Bir nesil fark var ve çok az çekirdeği var. Performans farkı çok fazla.

Oynatmaz. Berbat bir ekran kartı desem yeridir.

Ekran kartı koymadı demesinler diye konulmuş bir ekran kartı.

Evet ne yazık ki berbat bir ekran kartı :(

3317u + GT 635M ile 20-40 FPS arası oynuyordum düşük ayarlarda ama bu dediğim modsuz shadersiz hali. İnternette gördüğünüz videolar gibi oynamak için yetmez.

Evet sonradan baktım bende. Satın almayacağım sanırsam kasa kasa zevki olmaz.

GTX 970 vardı bende o kartı bile 1080p Ultra ayarda zorluyordu 610M sadece görüntü verir ve ufak Minecraft gibi oyunlar oynatır yeterli değil sisteminiz o oyun için en az GTX 750 Ti ve üstü lazım laptop tarafında ise GTX 950M ve üstü.

Evet hocam doğru ne yazikki.

Tüm DLC'ler ile 15 lira falan oluyordu sanırsam (indirimde). Alayım dursun diyorsan olabilir, hani belki dolar kuru düzenlemesiyle falan fiyatı artarsa pişman olmazsın.

Vallahi ileride bir sistem alacak olsam alırdım fakat sistem almam üniversite yıllarıma denk gelir o zaman da oynar mıyım bilemiyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı