i7 3770 sistem için 1900 TL uygun mu?

10 yıllık işlemci için önemli değil. 3. nesil i7 GT 1030-50 falan besler rahat ama 10 yıllık o ekran kartı ile beklentin olmasın. Monitörün yoksa bir nebze, ama monitörün var ise bu sisteme değmez gibi?
Haklısınız bende fark ettim para biriktirip adam akıllı sistem toplamak daha mantıklı.

Pardon da o fiyata nasıl bir ekran kartı alacak? En azından geleceğe yatırım olur. Ileride stoklar düzenlene kadar bütçesi artar ve ekran kartı alır.

Dostum, Intel alsın 10400 gibi idareten bir kart alır oyun oynatacak, APU sistemler, iyi ekran kartı yemez.
@244765 derdin ne anlamadım? Anlamıyor isen, gülücük atmanın manası da yok

Son düzenleme:
Hatta tek tek parça bak. Apu sistem için, temiz işlemci denk gelir belki ikinci el.

Pardon da o fiyata nasıl bir ekran kartı alacak? En azından geleceğe yatırım olur. Ileride stoklar düzenlene kadar bütçesi artar ve ekran kartı alır.
Hangi Apu işlemciyi kullanayım.
Dostum, Intel alsın 10400 gibi idareten bir kart alır oyun oynatacak, APU sistemler, iyi ekran kartı yemez.
@244765 derdin ne anlamadım? Anlamıyor isen, gülücük atmanın manası da yok
@BattalGazininTorunuVanku haklı bence de geleceğe yatırım piyasa malum her geçen gün daha da artıyor. ilerde apuyu satar normal bir sisteme geçerim.
Hatta birisi bana şöyle güzel bir apu sistem toplasın hayrına...

Ryzen 3400G 1500TL (sıfır)
MSI A320M 490TL (sıfır)
PSU 500W 150-200TL (ikinci el)
Zalman T7 Kasa 300TL
8 GB RAM 200 (ikinci el)
240 SSD 200 (ikinci el)

2800-3000 TL arası. İkinci elde uyguna ne denk getirirsen kendin toplarsın. Eksiğim var mı? Buna ek olarak monitörün olacak. İşin daha büyük üstadlarına da sormak için ayrı konu açarsın APU sistem için. Birisi de rehber hazırlamıştı.

Ryzen 3400G 1500TL (sıfır)
MSI A320M 490TL (sıfır)
PSU 500W 150-200TL (ikinci el)
Zalman T7 Kasa 300TL
8 GB RAM 200 (ikinci el)
240 SSD 200 (ikinci el)

2800-3000 TL arası. İkinci elde uyguna ne denk getirirsen kendin toplarsın. Eksiğim var mı? Buna ek olarak monitörün olacak. İşin daha büyük üstadlarına da sormak için ayrı konu açarsın APU sistem için. Birisi de rehber hazırlamıştı.

Bu başlığa göz at.
İkinci ellerini falan kovalar daha ucuza getirirsin.

Tamam reis çok saol bu sınavlar olmasaydı senin sistemi alacaktım. Neyse bunuda parça parça alırım hem daha ucuza da gelir.

Kazıktan başka bişi değil.
Ben çook öncelerden ilk bunu alacaktım. O zaman 2300 TL idi 2800 TL yapmışlar bu nasıl piyasa be...

Yeni konular

Geri
Yukarı