i7 3770 ve HD 7850 sistem hakkındaki yorumlarınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Göksel

Kilopat
Bir arkadaşıma sistem topladım. Sizin yorumlarınızı alabilirmiyim?

İntel core i7 3770
8GB 1600Mhz Ram
Asus HD 7850
1TB harddisk
120GB ssd
Samsung S22B350H monitör
Asus P8Z77-V LE anakart

Sizce bu sistem kaç sene oyunları açar ultra ayarlarda veya high, medium, low? Bu sisteme 3000 tl verdim, değermi sizce? AMD işlemci sakın söylemeyin amd almam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşıma sistem topladım. Sizin yorumlarınızı alabilirmiyim?

İntel core i7 3770
8GB 1600Mhz Ram
Asus HD 7850
1TB harddisk
120GB ssd
Samsung S22B350H monitör
Asus P8Z77-V LE anakart

Sizce bu sistem kaç sene oyunları açar ultra ayarlarda veya high, medium, low? Bu sisteme 3000 tl verdim, değermi sizce? AMD işlemci sakın söylemeyin amd almam.

Kardeşim senin sisteminin aynısı bu. 1000 kere söylediler 1001.yi de ben söylüyorum:
Sistemin gayet güzel. İstediğin her oyunu ultrada açar. Seni 4-5 yıl idare eder. Artık bu soruyu sorma :D

Kardeşim senin sisteminin aynısı bu. 1000 kere söylediler 1001.yi de ben söylüyorum:
Sistemin gayet güzel. İstediğin her oyunu ultrada açar. Seni 4-5 yıl idare eder. Artık bu soruyu sorma :D

Anladım kardeşim. Anakart crossfire desteği var. 2 sene sonra aynısından takabilirm heralde. :cool:

Cevabını 1000 kere aldı zaten hala neden soruyor anlamıyorum :)

SSD'nin kapasitesi düşük ileriye dönük götürmez. RAM'ler 16 GB ve 2000 Mhz frekans hızında olabilirdi. Anakartın ASUS Sabertooth Z-77 olabilirdi. Anlamayana böyle anlatacaksın :D :D

Akşama yeni topladığım sistemi yazarım sana, ayunısını toplarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mehmet, işlemcin yavaş. i7 3960X al. Anakartın bu işlemciye uyumsuz. MSI Bing Bang X-Power al. Ekran kartın facia. GTX 690'ın çift GPU'su var. Her oyunu açar. RAM'ler berbat. (8 GB x 4) modüllerden 2 tane al. 64 GB ram anca yeter.

O sistemden memnun değil isen buna bak bir de.

- - - Güncellendi - - -

Şaka bir yana, Senin sistemini almak için çok ama çok çalışanlar var. Sen bulduğunu bunuyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı